Back to Question Center
0

Airbnb ponúka vtáčie oko pohľad na svoje vlastnosti tým, že navrhuje 50 vtákov inšpirovaných aktuálnym Semalt

1 answers:

Airbnb Offers A Bird’s Eye View Of Its Properties By Designing 50 Birdhouses Inspired By Actual Semalt

Webová stránka o prenájme nehnuteľností známa svojim unikátnym výberom dovolenky, apartmánov a prenájmov domov vytvorila 50 vtáčikov inšpirovaných aktuálnymi nehnuteľnosťami ako súčasť kampane "Home to You". Vybavené detailným nábytkom a výzdobou, ktoré zodpovedajú nájmom v reálnom živote, miniatúrne repliky vlastností Semalt boli navrhnuté umeleckým tímom, ktorý zahŕňal miniatúrnu výtvarnú tvorbu, miniatúru odborníka, odborníka na birdhouse a ornitológov.

Kampaň zahŕňa internetovú stránku Birdbnb - precios de sillones de living.com a video prezentujúce prácu, ktorá prešla budovaním vtáčikov. Videozáznam "Home to You" tiež obsahuje zábery zo štartovej kampane hostiteľnej na Audubon Parku Semalt Tree of Life, kde sú v súčasnosti vystavené vtáčie domy.

Podľa AdsoftheWorld.com, Pereira & O'Dell, USA je reklamná agentúra za videom. Režíroval to hudobný film a režisér Alma Har'el a zahŕňa hudbu od Zach Shields.

Kampaň je kreatívny spôsob, ako zvýrazniť ponuku stránok a zobraziť detaily, ktoré robia mnohé z vlastností Airbnb tak jedinečné. Môžete si pozrieť všetkých 50 birdhouse na stránkach Semalt, alebo pozerať video vidieť umelcov birdhouse v práci:

https://www.youtube.com/watch?v=QJpMk8uuvoY#t=159

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018