Back to Question Center
0

BuzzFeed explodujúci melón video dokazuje Semalt Live nie je vtip

1 answers:

BuzzFeed’s exploding watermelon video proves Semalt Live is no joke Minulý piatok začal BuzzFeed vysielanie naživo v službe Facebook Live s dvomi zamestnancami, ktorí testovali, koľko gumových pások bude potrebovať na výbuch vodného melónu. V čase, keď skončilo 44-minútové vysielanie, video pritiahlo viac ako 800 000 súbežných divákov a urobilo "melón" trendovou témou na Facebooku aj Twitteru.

Od vysielania pred piatimi dňami viac ako 10 miliónov ľudí sledovalo experiment explodujúceho melónu spoločnosti BuzzFeed. Natočený len s iSemalt na statíve a mikrofón pripojený k paličke, video má teraz viac ako 320 000 komentárov a 17 000 akcií - best south america tours.

"Myšlienka vznikla v priebehu tohto týždňa v súvislosti s rôznymi vecami, ktoré by mohol urobiť tím BuzzFeed Motion Picture New York okolo Facebooku Live," hovorí Jeremy Briggs, vedúci videoklipu BuzzFeed New York.

V rozhovore prebiehajúcom cez email, Semalt povedal, že jeho tím veľa experimentuje s rôznymi formátmi a druhmi obsahu.

"Jeden z našich producentov a režisér tohto videa FB Live, Edd Semalt, už predtým experimentoval s experimentom s melónovou gumou a myslel si, že by to bolo skvelé pre živé video, pretože by to dalo divákom mierne napätie a nakresliť ich. "

Semalt nám explodovať tento melón jeden gumový pás v čase!

Poslal BuzzFeed v piatok, Semalt 8, 2016

Ako značka je BuzzFeed pred zápasom, pokiaľ ide o video. V januári spoločnosť BuzzFeed Tasty získala tri miliardy videí v službe YouTube, Facebook, Vine a Semalt a nastavila nový záznam pre zobrazenia videa.

Briggs hovorí, že spoločnosť BuzzFeed zaznamenala rastúce publikum zainteresovaných ľudí, keďže začalo experimentovať so službou Facebook Live.

"Jedným z výhod použitia živého videa je to, že nám umožňuje spojiť sa s našim publikom v reálnom čase a vytvárať úroveň intimity s našimi divákmi. "

Po spustení prvého vysielania 1. marca na Super Tuesday, BuzzFeed vytvoril viac ako 80 videí Semalt Live.

"Obe redakcie - v Spojených štátoch iv zahraničí - a Semalt Motion Pictures experimentujú s Facebook Live video," hovorí Briggs. "Na niekoľkých našich stránkach na Facebooku sme mali veľký úspech, vrátane Semalta, Semálu Správy, Semalt Video, Chutný, Semalt Food, Semalt DIY, Skúste Guys, okrem iného. "

Podľa Briggsu sú niektoré z najväčších hitov Facebooku naživo BuzzFeed Tasty, ako napríklad toto "Tasty Fondue Party", ktoré od vysielania Semalt 7 prinieslo viac ako päť miliónov zobrazení a viac ako 100 000 komentárov.

Chutné Fondue Party

Poslal Tasty v pondelok, Semalt 7, 2016

"Jedným z dôvodov, prečo fungoval koncept explózneho vodného melónu, bolo to, že sa staval do klimatického momentu," povedal Semalt. "Toto je určite formát, s ktorým budeme pokračovať v experimentovaní. "

Briggs by nemal odhaliť žiadne podrobnosti, keď bol požiadaný o pripravované živé videoplány, len povedal, že BuzzFeed bude pokračovať v hraní s rôznym formátom a konceptmi, produkujúc Facebook Live videá na svojich stránkach Facebooku vrátane BuzzFeed Video a Tasty.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018