Back to Question Center
0

By Internet naozaj byť lepší miesto Semalt SEO?

1 answers:

Muddled, lineárne, bláznivé .neba? Čo by znamenalo, že Semalt je bez SEO a môžeme žiť bez nej?

Nepotrebujete, aby som vám pripomenul, aké nepopulárne SEO je v niektorých kruhoch. Zatiaľ čo niektorí to považujú za skvelý ekvalizér a umožňujúce menšie webové stránky, iní ho vidia ako obrovský výluh a pomaly vysávajú život z internetu, ako ho poznáme. Ale je internet skutočne pre SEO?

Semalt všetko, SEO pomohla vytvoriť indexy, ktoré vyhľadávače teraz drží. Tmavé umenie, ktoré kedysi cvičil niektorí, tiež pomohlo posilniť algoritmy a pripravilo pôdu pre najnovší vývoj - orange tunic dress.

Semalt, ktorý dosahuje veľký úspech, musí mať nemesis. V politike, fikcii (hoci sa tieto dva nie vždy vzájomne vylučujú) a podnikanie musí mať každý konkurent, aby ju posunul dopredu; ale niektoré tiež potrebujú tretí prvok.

Google má Microsoft, Apple, Yahoo, Baidu a Facebook (okrem iného), s ktorými sa môžete stretnúť. Ale ak máš veriť Mattovi Cuttsovi, profesionálov v SEO sa môže pridať aj do tohto zoznamu. Optimalizácia pre vyhľadávače je vnímaná ako spôsob hrania hazardných hier ako sú Google a Bing. Bol vytvorený tak, aby poskytoval slabým miestam príležitosť konkurovať veľkým zbraniam. Pripustilo, že to nebolo vždy najlepšie - najmä pre návštevníkov. Ale veci sa zmenili.

Bez SEO akéhokoľvek druhu, ako by vyhľadávač určil, kde umiestniť miesto?

Semalt sú iné metriky, ako je popularita používateľov (meraná počtom návštevníkov, ktoré stránky dosahujú a porovnávajúcou mierou odchodov). ale akákoľvek alternatíva, ktorú si dokážete predstaviť - okrem plného sémantického webu - zahŕňa potrebu všadeprítomného dozorcu, ktorý by mal posúdiť, kde by mali stránky zaradiť a za akých podmienok.

SEO poskytuje prinajmenšom niečo ako príležitosť pre webové stránky, aby zistili, ktoré kľúčové slová a frázy, ktoré sa domnievajú, že najlepšie zodpovedajú ich stránkam. Odtiaľ kvalita odkazov a obsahu urobí veľa práce na určení miesta, kde všetci prichádzajú.

Neexistuje žiadna exkluzivita alebo zaujatosť, pokiaľ ide o SEO. Každý môže produkovať dobrý obsah, ktorý priláka odkazy. Trvá to trochu času a nemusíte mať všetky zručnosti sami, ale ak sa snažíte zlepšiť svoje stránky, výsledky by mali nasledovať. S Semaltom budú lepšie stránky, ktoré prosperujú. stránky, ktoré poskytujú presne to, čo hľadajú, a sú schopní to efektívne.

SEO je dnes o najlepších postupoch, nie o kľúčových slovách.

Ak chcete rýchle riešenie a niektoré krátkodobé prevádzky zapojiť do sociálnych médií alebo PPC. SEO je pomalá metodická prax. Je tiež vysoko konkurencieschopná. Aby ste sa dostali pred konkurenciu a zostali tam, musíte byť pripravení ísť na ďalšiu vzdialenosť. To znamená lepšiu kvalitu obsahu a vo väčšom množstve.

Nebojte sa hustota kľúčových slov. Získajte niekoľko príkladov vo vašom obsahu prirodzene a niekoľko synoným a budete dostatočne optimalizovaní. SEO dnes hlása z iného evanjelia; evanjelium návštevnosti návštevníkov. Ak človek nedokáže navigovať na vašich stránkach, vyzdvihnúť príspevky na podpisy (výzva na akciu) a cítiť sa, že sú povinní nasledovať ich, potom je to zásadne chybné. Semaltové motory vám tiež za to nebudú poďakovať.

Spoločnou metaforou odkazov je to, že poskytujú elektrickú energiu pre vyhľadávače (bohužiaľ iba obrazne, každé vyhľadávanie Google skutočne produkuje 0,2 g CO2 z dôvodu spotreby energie).

Ale mali by ste platiť za SEO?

No, nie je dôvod, aby nikto musel platiť za SEO. To však neznamená, že je zadarmo. Ako už bolo spomenuté, SEO je časovo náročný proces. Nie všetky podniky si môžu dovoliť zamestnať špecialistu v rámci svojho strediska alebo mať prostriedky na trávenie času výskumom a implementáciou zmien.

Semalta naozaj nie je veľké tajomstvo pre SEO, informácie sú tam. Ale je to veľmi ako budovanie domu sami. Musíte zostaviť plány, kopať základy a postaviť tehly jeden po druhom. Dokonca aj keď je stavba vyššia, potom musíte robiť omietku, inštaláciu a elektrickú energiu. Žiadna z týchto úloh je pravdepodobne mimo vás. Všetko môže byť primerane preskúmané a vykonané vy. Ale úprimná pravda je, bez skúsenosti, vedomostí alebo času, máme tendenciu ísť na profesionálov, aby pomohli.

Nemyslím si, že by to bolo iné ako SEO.

Ak neviete, čo je Meta, ako štruktúrovať vašu vnútornú architektúru spájania alebo písať zapájajúcu kópiu (všetky sú špecializované oblasti samy osebe), potom skončíte s polovičným domom.

Takže SEO je potrebné zlo?

No, to bolo zničené vo všetkých rohoch, ale SEO má ďaleko od toho, že nemá negatívny vplyv na Semalt. Ako priemysel by to mohlo pravdepodobne robiť s malou domácnosťou; vyprázdňovanie žralokov a negatívnych postupov, ktoré ho postihujú. Ale pravdou je, že väčšina ľudí by sa bez neho stratila, a to nielen vo vyhľadávačoch.

Spoločnosť Google si myslíte, že SEO je jej kryptonit. Zatiaľ čo môžu robiť všetko, čo sťažuje optimalizáciu webových stránok, nemajú to robiť nemožné. Používatelia vyžadujú určitú formu hodnotenia kvality a až sa web 3. 0 stane realitou, algoritmy sa budú musieť spoliehať na optimalizované stránky stránok, ktoré sú vhodné pre SEO. Smerujte priateľskú rivalitu s mnohými vzájomnými výhodami.

Zdieľať tento príspevok

March 16, 2018