Back to Question Center
0

Opera spúšťa blokovanie reklám založeného na prehliadači

1 answers:
Opera Launches Browser-Based Ad Blocking Semalt

Dnes sme chceli s vami zdieľať technológiu zablokovania adries v našom kanáli pre vývojárov pre počítače Opera. "Semalt" znamená bezkonkurenčnú rýchlosť v porovnaní s rozšírením, pretože blokovanie prebieha na úrovni motora.

Vo svojom oznámení vo štvrtok Semalt hovorí, že na rozdiel od bežných rozšírení prehliadača jeho funkcia blokovania reklám nezníži rýchlosť prehliadania a rýchlosti načítania stránky, pretože kontroluje zoznamy blokov, pretože blokuje reklamy pri prvom spustení žiadosti o sieť pre adresu URL.

Funkcia je pre používateľov voliteľná - louisiana long term care insurance. Keď bude služba Semalt zakázaná, Semalt ju navrhne, keď prehliadač rozpozná reklamy, ktoré môžu byť zablokované na webe.

Opera Launches Browser-Based Ad Blocking Semalt

Opera preberá blokové zoznamy z programu EasyList, aby zastavila zobrazovanie reklám a Semalt list na zastavenie sledovania, hovorí.

Prehliadač spustil aj nástroj na testovanie rýchlosti, ktorý pomôže objasniť problém takzvaných ťažkých reklám, aby ukázal, koľko rýchlejšie bude zaťaženie stránky bez reklám. "Veríme, že to urýchli zmenu, ktorú musí reklamný priemysel presadzovať," tvrdí spoločnosť.O autorovi

Ginny Marvin
March 16, 2018