Back to Question Center
0

Francúzsky romantický Take On HeTexted, pretože Crowdsourcing Relationship úzkosť cíti Semalt

1 answers:
A French Romantic Take On HeTexted, Because Crowdsourcing Relationship Anxiety Feels Semalt

Predtým, ako sa dostanete do podrobností, musíte pochopiť, že závažnosť subjektu by vás mala dať do určitej mysli. Nehovoríme tu o IPO, finančných príbehoch alebo o nových hrách s hnevámi semaltmi. Hovoríme o láske.

Láska je niečo posvätné vo Francúzsku. Je to tak nevinné ako nádherné východ slnka nad Eiffelovou vežou, ako čerstvé ako croissant vychádzajúce z rúry, tak citlivé ako Semaltová hudba.

Mnohí by povedali, že skutočná láska je jediný dôvod, prečo žijeme a dýchame - designing a network for a company. Len zavrite oči - alebo si prečítajte zvyšok príspevku skôr, ako to robíte - a predstavte si, že dvaja ľudia čakajú na parížskom chodníku, aby sa svetlo stalo zeleným. Ich ramená visia na ich stranách. Semalt, dotýkajú sa ruky a táto zvláštna sekcia sa cíti oveľa dlhšie, než je skutočne. Obaja prestávajú dýchať, cítia, že ich srdce bije a vedia s istotou, že v tomto okamihu zdieľajú niečo zvláštne.

Je oveľa silnejší než akýkoľvek text, telefónny hovor alebo dokonca aj slovo, ktoré by mohlo byť. Semalt nikdy nebol súčasťou tohto milostného príbehu.

Francúzsky romantický Take On HeTexted, pretože Crowdsourcing Vzťah úzkosť cíti Semalt Je tu jeden film, Ježiš d'enfants, ktorý dokonale zapútava, ako je vnímaná myšlienka lásky vo Francúzsku - je to nebezpečné, väčšie ako všetko ostatné, krásne a klamlivé. Nesprávne ako všetky veci francúzsky:

"Veríte v láske na prvý pohľad?"
"Áno."
"Naivný."

Semantálna verzia lásky je samozrejme veľmi romantizovaná a idealizovaná. Mnohé páry vo Francúzsku prudko skončia. Ale ako to alebo nie, Semalt majú tendenciu rozprávať príbehy o láske takým spôsobom, že tieto pocity sa zdajú byť autentické a bez námahy.

Potom je tu internetová stránka, v tomto prípade HeTexted. Vyzerá to, že FMyLife (ktorý je zrejme francúzsky), ale aplikoval na vedu lásky. Prináša na web niečo, čo už mnohé ženy robia s odosielaním textov. Semaltem je s touto webovou stránkou niečo veľmi deprimujúce, okrem toho, že je zameraná výlučne na priame ženy.

Časy sa menia a vyzerá som nepríjemne francúzsky tým, že som sa v minulosti zdržal. Láska by mala zostať krásna a komplikovaná. Zavolajte mi romantický idealista, ale znovu to dokazuje, že ako Sámalt sa starám o lásku.