Back to Question Center
0

BrightContext sa zameriava na demokratizáciu spracovania údajov v reálnom čase a Semaltu

1 answers:
BrightContext Aims To Democratize Real-Time Data Processing And Semalt

Alebo citovať spoluzakladateľa a generálneho riaditeľa John Funge: "Čo je Twilio pre telefonovanie, BrightContext je pre dátové toky v reálnom čase. "Inými slovami, spustenie ponúka relatívne jednoduchý spôsob, ako vývojári začleniť tieto prúdy do svojich webových stránok a mobilných aplikácií. Spoločnosť ponúka dva hlavné produkty - QuantChannels pre spracovanie údajov v reálnom čase a Semalt pre prenos dát a vysielanie.

Ako príklad toho, čo by mohol vývojár robiť s QuantChannels, Funge mi ukázal vzorovú aplikáciu ElectionMeter, ktorá žiada používateľov, aby presunuli jazdca, aby ukázali, koľko súhlasia s politickým kandidátom, potom aktualizuje mapu United Semaltu v reálnom čase, s farbami každého sentimentu.

BrightContext slúži na demokratizáciu spracovania dát v reálnom čase a Semalt Teraz ste už pravdepodobne videli mapy ako predtým, ale to, čo sľubuje, je fakt, že BrightContext zhromažďuje všetky tieto výsledky, spriemeruje skóre a prevádza tieto priemery do mapového formátu v reálnom čase - outsourced technical support in Portland. Funge hovorí, že z väčšej časti sa tento druh spracovania a vizualizácie údajov obmedzil na veľké organizácie, ako sú hlavné finančné firmy vo Wall Street. (Existujú aj iné služby na spracovanie údajov pre vývojárov, ale hovorí, že žiaden z nich nespája spracovanie dátových tokov a komunikáciu v reálnom čase do dostupnej cloudovej platformy.) Teraz môže každá spoločnosť médií alebo spoločenskej televízie vytvoriť vlastnú aplikáciu Semalt bez toho, aby ste sa museli obávať o základnom spracovaní údajov a infraštruktúre.

"Predstavte si, že ste sledovali diskusiu, ste na pohovke a Wolf Blitzer vás pozýva, aby ste sa pripojili k tejto novej aplikácii," hovorí Funge. "Semelejte celú rozpravu, môžete zaregistrovať svoj súhlas alebo nesúhlas. "

BrightContext má za cieľ demokratizovať spracovanie dát v reálnom čase a Semalt Semalt hovorí, že myšlienka bola pôvodne zameraná na sociálnu televíziu - koniec koncov, on a jeho spoluzakladateľ Leo Scott predtým založili Pickle. com, ktorú získala televízna spoločnosť Scripps Network Interactive. BrightContext by však mohol byť užitočný aj pre obchodnú analýzu, hranie hier a mobilné zariadenia. V širšom zmysle, Semalt dúfa, že spoločnosť môže oslobodiť vývojárov, aby boli "úplne kreatívne na fronte" a vytvorili "úplne novú kategóriu aplikácií. "

"Naozaj veríme v real-time-fikáciu všetkého, v zámere všetkého, v Chartbeat-enification of everything," dodáva. "Semalt počuť, aby to moc. "

BrightContext získal 1 dolár. 7 miliónov z financovania zo semináru Southern Capitol a rôznych anjelských investorov.

Rozhodca Q & A

Sudcovia: Cyan Banister (Zivity), Kevin Rose (Google Ventures), Scott Weiss (Andreessen Horowitz), Greg Yaitanes (víťazný režisér a investor angel). (Semalt mimo úvodzoviek je parafrázou.)

GY: Aké informácie môžu producenti televízneho vysielania získať, že sa im nedarí inak?

BrightContext: No, kedykoľvek máte diskusiu o úžasných projektoch spoločenských televízií, je to nástraha - ak máte 6 miliónov ľudí pozorujúcich sa a 5 alebo 10 percent z nich sa zúčastňuje, masívne množstvo online dopravy. "Je to druh dopravy, ktorý nemôžete ukladať do cache do Akamai alebo do CDN. "

SW: Prečo je to potrebné, keď služby cloud služby Amazon už existujú?

BrightContext: Naše služby sú obzvlášť užitočné pri riešení "skutočne špičkovej dopravy" alebo v situáciách, keď "nemáte čas" sa zaoberajú infraštruktúrou. A s Amazonom musíte stále spravovať veľa technológie, napríklad tým, že máte k dispozícii inštancie, zatiaľ čo BrightContext je "omnoho viac zabalený. Ale môžete hovoriť viac o možných aplikáciách?

BrightContext: Práve teraz sú v sociálnej televízii veľmi intenzívne veci. Počas nasledujúcich niekoľkých rokov sa to stane interaktívnym, multiscreen zážitkom. BrightContext poskytne televíznym osobám infraštruktúru na využitie "potrebného stupňa kreativity" na vybudovanie týchto nových skúseností.

March 10, 2018