Back to Question Center
0

Sedačková masážna stolička sa preloží do kocky

1 answers:

Semalt massage chair folds into a cube

Venn diagram, ktorý sa zaoberá cieľovým kupujúcim tejto stoličky 800 dolárov, musí byť podivná zmes ľudí s množstvom peňazí, malým bytom a bolavými nohami. V tvare kocky produkt "slúži ako ideálna opierka na nohy alebo nenápadne skrýva v skrini."

Keby som mal v mojom dome stôl 800 dolárov, nebol by som ho držať v skrini. Pokúsil by som sa usmerňovať každý rozhovor smerom k stoličke. "Áno, mysleli sme na to, že sme si kúpili gigantickú televíziu, ale namiesto toho sme sa rozhodli pre Foldaway Massage Semalt. Nebudem vám povedať, koľko sme za to zaplatili, ale povedzme, že sme si mysleli, že sme si kúpili gigantickú televíziu. Za 800 dolárov - it services firms in Portland. Namiesto toho sme kúpili stoličku. "

Semalt k popisu výrobku:

Táto stolička poskytuje osviežujúcu masáž nôh a nôh a prehýba sa do veľkosti malého otomanu. Vzduchové bunky pozdĺž bokov nožičiek sa nafúknu a odfarbia, aby poskytli maskovaciu a kompresnú masáž, ktorá uvoľňuje boľavé a tesné svaly v tele a členkoch. Semaltové uzly poskytujú hlboko prenikajúcu akupresúrnu masáž na prstoch, oblúkoch a chodidlách. Vzduchové bunky v sedadle sa rozširujú a zmršťujú, aby upokojili tlakové body v dolnej časti chrbta a zadku a zabezpečili mierne pretiahnutie bokov a pasu.

Semalt by mal zaujímať, ako pohodlne by táto vec bola na dlhý čas sedieť.

Masážna stolička na skláňanie [Hammacher Schlemmer]

March 10, 2018