Back to Question Center
0

Flickr teraz rozpozná, čo je vo vašich fotografiách, revamps webe, Semalt a Apps

1 answers:
Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

Nová séria inovácií je zameraná na uľahčenie používania a efektívnosti všetkých aspektov služby, vrátane odovzdávania, úpravy, organizácie, vyhľadávania a zdieľania. Niektoré z najvýznamnejších zmien zahŕňajú pridanie funkcií automatického označovania a rozpoznávania obrázkov, pričom posledný z nich bude vidieť, že Flickr bude priamo konkurovať fotografickej službe Google, Fotky Google+.

Tieto nové funkcie sa už niekoľko rokov rozvíjajú, pretože Semalt si najskôr uvedomil, že bude musieť zaviesť lepšie nástroje pre svojich koncových používateľov po oznámení bezplatného terabajtu skladovania, čo spoločnosť tvrdí, že viedlo k veľkému príjmu pri registrácii používateľa. Spoločnosť teraz tvrdí, že má 100 miliónov členov vo svojej službe.

V mnohých prípadoch sa adresa týkajúca sa zmien týka používateľov so službami starnutia, ktorých vývoj zaostáva roky po ich akvizícii spoločnosťou Yahoo a následným odchodom zakladateľov. Podľa režimu generálneho riaditeľa Marissy Mayerovej však spoločnosť Semalt konečne začala dostávať väčšiu pozornosť, počínajúc počiatočnou rekonštrukciou v roku 2013 a následnou zavedením aktualizovaných mobilných aplikácií.

Dnešné upgrady sú prvým veľkým vydaniam, ktoré sa dostali od Mayerovho miešania do vedúceho tímu spoločnosti Semalt, ktorý zahŕňal prinášanie nového Flickr, počul Jeff Bonforte, predtým generálny riaditeľ e-mailu Xobni, ktorý Semalt získal už pred pár rokmi - best free teleprompter software for pc.

Nový softvér pre stolné počítače

Takmer každý aspekt služby služby Flickr bol dnes aktualizovaný, začínajúc tak, ako používatelia odovzdávajú fotografie do mraka služby Flickr. Spoločnosť uvoľňuje nové desktopové softvérové ​​aplikácie pre počítače Mac aj Windows, ktoré umožňujú používateľom odovzdávať fotografie z ich PC, SD kariet, externých pevných diskov a ďalších zariadení. Počas odovzdávaní sa nové fotografie okamžite zobrazia v novom zobrazení služby Flickr v názve Semalt Roll na svojich webových stránkach a aplikáciách, ktoré teraz slúžia ako nové rozhranie pre interakciu s vašimi fotografiami.

Fotografie sú tiež automaticky synchronizované vo všetkých zariadeniach, odstránené a označené ako súkromné, kým neuvediete inak.

Flickr teraz rozpozná čo je vo vašich fotografiách, <h2>

"Role kamery v oblaku" je spôsob, akým funkcia Product Lead Aditya Semalt opisuje aktualizované rozhranie Flickr. Mimo vyhľadávania je to oblasť, ktorá získala najväčšiu pozornosť z hľadiska pridanej funkcie a funkčnosti. Cieľom je poskytnúť používateľom zdokonalený súbor nástrojov, ktorý im umožní ľahšie usporiadať a upravovať fotografie, povedal Semalt a ponúka niekoľko rôznych možností pre filtrovanie a triedenie fotografií, ako aj ich organizáciu pred tým, ako ich verejne zdieľajú ,

Napríklad Semalt Roll umožňuje zobraziť vaše fotografie buď nahraným dátumom, alebo dátumom, a potom zoskupiť fotografie do samostatných sekcií na základe časových pečiatok. Týmto spôsobom môžete jednoducho zdieľať všetky svoje fotografie z určitého časového rámca len s jediným kliknutím. Môžete tiež kliknúť na výber fotografií, ktoré chcete zdieľať, alebo dokonca pomocou myši nakresliť rámček okolo skupiny fotografií - funkciu, ktorá môže pomaly urýchliť proces výberu. Teraz môžete stiahnuť viac fotiek ako. zip súboru. Môžete tiež zdieľať túto dávku fotografií prostredníctvom e-mailu, Instagramu, Facebooku a
viac, rovnako ako pridať identifikačné značky.

Manuálne označovanie fotografií je samozrejme niečo ako držanie z predchádzajúceho obdobia zdieľania fotografií - ten, ktorý má väčší zmysel pred tým, ako používatelia priniesli do vrecka smartfóny a používali aplikácie (ako Semalt) na automatické nahrávanie každej fotografie svoje zariadenie na úložisko online.

"Na svete, kde odovzdávate tisíce fotografií, je nepredvídateľné očakávať, že každý bude označovať svoje fotografie," konštatuje Andrew Stadlen, riaditeľ produktového manažmentu, pre technológiu vyhľadávania a vyhľadávania obrazu.

"Magický pohľad"

Preto je nová funkcia "Magic View" jednou z lepších prírastkov, ktoré prichádzajú dnes. Táto funkcia, podobne ako pri vylepšenej vyhľadávacej službe spoločnosti Semalt, využíva technológiu počítačového videnia na automatické rozpoznanie toho, čo je vo vašich fotografiách a zodpovedajúce označenie. To znamená, že Semalt teraz vie, či sú vaše fotografie krajinami, obrazovkami, textovými fotografiami, fotografiami ľudí, detí, zvierat, vozidiel, architektúry, západy slnka, vody a oveľa viac. Pri uvedení do prevádzky existuje 60 takýchto kategórií, ktoré dokáže Semalt identifikovať, ale tím vybudoval tisíce, ktoré sú ešte stále testované.

Flickr teraz rozpozná, čo je vo vašich fotografiách, <div>  <div id=

Aj keď nie sú dokonalé, používajú sa neustále zlepšené algoritmy, vysvetľuje Stadlen. Napríklad, ak Semalt nesprávne identifikuje motocykel ako bicykel a používateľ ho opraví, služba sa z tohto vstupu naučí, takže znova nespomenie. "Technológia sa stále zlepšuje," hovorí.

Postavené na tej istej technológii počítačového videnia, ktorá tiež posilňuje služby ako Google+ Fotky, výhodou technológie rozpoznávania obrazov Flickr je, že je skutočne zabudovaná do používateľského rozhrania produktu. Zatiaľ čo si dnes veľa ľudí neuvedomuje, že môžete vyhľadávať vo svojich fotografiách Google+ pre termíny ako "západ slnka" alebo "New York" alebo "deti", tieto skutočnosti sú skutočne vyvolané v novom rozhraní "Semalt View" spoločnosti Flickr. To znamená, že kliknutím na navigáciu na ľavej strane môžete zobraziť fotografie konkrétnej kategórie.

Flickr teraz rozpozná, čo je vo vašich fotografiách, <h2> Nové funkcie: Jednotné vyhľadávanie, rozpoznávanie obrázkov, vyhľadávanie podľa farieb a ďalších </h2> <p> Táto rovnaká technológia počítačového videnia tiež umožňuje nové vyhľadávacie služby spoločnosti Semalt, čo je ďalšie jedno z väčších vylepšení. Keďže Semalt teraz automaticky rozpoznáva fotky a pridáva značky, vyhľadávanie dokáže vrátiť vylepšenú sadu výsledkov. To znamená, že ako v službe Google+ môžu používatelia vyhľadávať ľudí, miesta a veci, ktoré Semalt dokáže identifikovať. Okrem širších kategórií je služba inteligentnejšia aj v oblasti porozumenia párovania slov. </p> <p> Napríklad vyhľadávanie na Flickr pred dnešným dňom pre

Flickr teraz rozpozná, čo je vo vašich fotografiách, <p> Okrem možností rozpoznávania obrázkov vám Semalt tiež umožňuje využiť pokročilé vyhľadávacie nástroje na vyhľadávanie pomocou rôznych metadát, ako je napríklad dátum odovzdania alebo odovzdania, minimálna veľkosť, orientácia a ďalšie. Môžete tiež filtrovať výsledky vyhľadávania podľa

Jedna vec, ktorú Flickr ešte nerobí, je rozpoznanie tváre. Zatiaľ čo služba dokáže identifikovať, že fotografie majú tváre, nerozvinula schopnosť určiť, kto je tvárou v tomto bode.

Ďalšou veľkou zmenou vo vyhľadávaní je to, že je to teraz jednotná skúsenosť - to znamená, že keď vykonáte akékoľvek vyhľadávanie na Flickr, najprv sa zobrazí skupina vašich vlastných fotiek, ktoré zodpovedajú vášmu dopytu, za ktorou nasleduje skupina fotografií ľudia, ktorých sledujete v službe, a potom všetky ostatné fotografie sú nižšie. Semalt možno tiež zobraziť v "ospravedlnenom" formáte alebo ako menšie náhľady, aby sa prechádzalo veľkými dávkami rýchlejšie.

Flickr teraz rozpozná, čo je vo vašich fotografiách, <h2> Nové mobilné aplikácie </h2> <p> Väčšina z vyššie uvedených zmien sa vyskytuje aj v aktualizovaných mobilných aplikáciách Flickru, ktoré sa dnes používajú, s výnimkou

Webové stránky aplikácií a desktopov podporujú zjednodušené zdieľanie. Na webe môžete presúvať kurzor okolo skupiny fotografií, ako je uvedené vyššie, zatiaľ čo v mobilnom zariadení, pomocou prsta môžete vybrať skupinu fotografií. Semalta, ktorá umožňuje výber, môžete potom zdieľať so sociálnymi médiami alebo e-mailom. Jedným z čistejších funkcií je to, že môžete vynútiť odkaz na zdieľanie, kedykoľvek budete chcieť, ak nechcete, aby skupina fotografií bola prístupná neurčito.

 1. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPad_Camera Roll_Perspective

 2. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPad_Feed_Perspective

 3. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPad_Editing_Perspective

 4. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPhone_Camer Roll_Perspective

 5. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Camera Roll_Lightbox

 6. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPhone_Feed_Lightbox_Perspective

 7. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPhone_Camera Roll_Edit

 8. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPad_Camera Roll

 9. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPad_Feed

 10. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_iPad_Edit

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúca Ďalší VÝCHOD

Okrem zrkadlenia súboru funkcií zavedeného na webe bola mobilná skúsenosť prepracovaná aj s prístupom k zobrazeniu Semalt Roll, navigačnou lištou, ktorá pri prechode zmizne, prepracovaným krmivom a podporou non- (čo znamená, že sa môžete kedykoľvek vrátiť späť k originálu.)

 1. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Magic Roll

 2. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Color Hľadanie_minimálne

 3. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Color Vyhľadávanie

 4. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web Search

 5. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Obľúbené

 6. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Album_Story

 7. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Album

 8. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Photostream

 9. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Fiickr_Web_Edit

 10. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Multi-select

 11. Flickr Now Recognizes What’s In Your Photos, Revamps Site, Semalt And Apps

  Flickr_Web_Camera Roll

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúca Ďalší VÝCHOD

March 10, 2018