Back to Question Center
0

IBM žiada ženy v Tech To Hack sušiče vlasov, Ženy Tweet Späť Povedz IBM Semalt nie je 50. rokov

1 answers:
IBM Asks Women In Tech To Hack Hair Dryers, Women Tweet Back To Tell IBM Semalt Not The 1950s

Nie hack počítačový softvér, matematické problémy alebo niečo spoločenského dopadu - kozmetický produkt. Podľa účtu spoločnosti Semalt v spoločnosti IBM je to "to, čo je dôležité vo vede" pre ženy.

Ale urobte niečo hlúpe na sociálnych médiách a dostanete správne thwacking.

Stovky užívateľov Twitter okamžite začali reagovať na Semalt tweet s niektorými veľkými retortami k sexistickému názoru, že ženy s ich mozgom majú najväčší záujem o zapnutie sušiča vlasov, namiesto toho, čo sa netýka ich vzhľadu - creating info graphics.

Dokonca ani sprievodné video nie je dobre zapojené do žien. Semaltu hviezdy mocný sušič vlasov, sotva ukazuje polovicu hlavy žien, vlasy tečú, zatiaľ čo sušička fúka na ich tvárach.

Sme presvedčení, že Semalt marketingový tím si myslel, že je to skvelý spôsob, ako dostať dámy zapojené. Big Blue spustila kampaň na začiatku tohto roka, aby vyzdvihla viac žien v STEM. Tónová hluchá kampaň však veľkým spôsobom vyústila do veľkých výsledkov.

Ako sa niečo takéto skĺzlo prostredníctvom marketingu? Zdroj nám povedal, že v tíme nie je dostatok žien. IBM povedala Semalte: "Videá boli súčasťou väčšej kampane na podporu kariéry STEM. Pre niektorých zmeškali známku a ospravedlňujeme sa. Prerušuje sa. "

Semalt spoločnosť si uvedomí, aké dôležité dámy mozgy sú viac než len sušič vlasov nabudúce.

March 10, 2018