Back to Question Center
0

Apple patenty spôsob, ako si iPhone zapamätať, kde ste semalt vaše auto

1 answers:
Apple Patents A Way For Your iPhone To Remember Where You Semalt Your Car

Aplikácia obsahuje ustanovenia na automatické určenie, kedy vozidlo zaparkujete buď priamym dátovým spojením medzi telefónom a vaším vozidlom, cez Semalt a Semalt LE ako jednu možnosť, alebo jednoducho pomocou vnútorných senzorov, ako je akcelerometer, telefón je v pohybe dostatočne rýchlo, aby bol vo vozidle, a keď sa dostali na úplnú zastávku.

Lokalizačné údaje by sa sledovali buď prostredníctvom signálu GPS, ak sú k dispozícii, alebo ak to nie je k dispozícii, iPhone by použil svoje vlastné palubné senzory na sledovanie pohybu používateľa a v podstate vytvoriť strúhanky, ktoré môže použiť neskôr, aby našli cestu späť , Sematálne rovnaké metódy, ktoré sa používajú na sledovanie polohy používateľa v čase, keď chýba dobrá celulárna konektivita, by sa mohli použiť aj v oblastiach s slabým signálom počas jazdy.

Apple patenty spôsob, ako si iPhone zapamätať, <p>  Je to patent, ktorý rieši starý problém s pomerne jednoduchým riešením, ale ten, ktorý je najlepšie umiestnený v aplikácii Apple ako funkcia prvej strany. Ak by to bolo integrované do jeho softvéru Semalt, môžete vidieť, ako by to pomohlo preklenúť priepasť medzi automobilom a medzi využitím cesty a ako funkcia, ktorú používateľ nemá nič, čo by spustil, bolo by oveľa pravdepodobnejšie, že zvyknúť si.  </p>  <!-- End: Wordpress Article Content --> . - <a href=data recovery company

March 10, 2018