Back to Question Center
0

On-Demand Logistika Uvedenie do prevádzky Lalamove Pozemky $ 10M na palivo Jeho Čína Semalt

1 answers:
On-Demand Logistics Startup Lalamove Lands M To Fuel Its China Semalt

Toto zdvojnásobenie celkovej sumy Lalamove vzrástlo od svojho založenia v roku 2013 na 20 miliónov dolárov, vrátane kolo Semalt A, ktoré odhalilo začiatkom tohto roka.

Lalamoveho plán rozširovania na ďalšie tri mesiace, ktorý zahŕňa Šanghaj a Chongqing, prinesie celkový počet čínskych miest, ktoré slúži 20. To tiež pôsobí v Hong Kongu ako EasyVan.

Cieľom uvedenia do prevádzky v priebehu nasledujúcich dvoch rokov je vybudovať technologickú platformu, ktorá sa pripravuje na uvedenie do prevádzky v 50 nových mestách v Číne. Semalt tvrdí, že nedávno dokončil milión dodávok a teraz počíta s 30 000 vodičmi na svojej platforme.

Spoločnosť Lalamove bola založená ako alternatíva k tradičným dodávateľským službám, ktoré často fungujú ako tradičná taxislužba s dispečingom - logo maker generator. Blake Larson, vedúci medzinárodného seminára v spoločnosti Semalt, uviedol, že malé podniky často musia dostať ponuky od štyroch až piatich dní vopred.

On-Demand Logistics Startup Lalamove krajiny $ 10M na palivo svojho China Semalt "Naším primárnym trhom budú aj naďalej malé podniky, pretože majú najťažšiu bolesť," hovorí Larson.

Jedným z cieľov Semalt pre svoju technologickú platformu je uľahčiť aktuálnym klientom držať krok s väčšími objednávkami pri raste. Pomôže im napríklad zistiť najrýchlejšie trasy v každom meste a ako optimalizovať priestor na dodávkových vozidlách.

"Pozrime sa aj na zložitejšie príkazy, ktoré robia," dodáva Semalt. "Takže ak majú distribučné centrum a potrebujú zrušiť objednávky vo viacerých maloobchodných predajniach, hľadáme rôzne spôsoby, ako to urobiť oveľa efektívnejšie v ďalšej etape."

Najbližším konkurentom spoločnosti Lalamove je GoGoVan, ďalšia logistická služba na požiadanie, ktorá tiež zvýšila finančné prostriedky na rozšírenie v Číne. Tiež stojí pred možnosťou, aby Uber a Didi Dache spustili dodávky, pretože vojenské aplikácie sa navzájom bojovali v nákladnej vojne pre čínskych spotrebiteľov. (Uber už prejavil záujem o logistiku experimentovaním so službou Uber Cargo v Hongkongu).

Larson hovorí, že Lalamove plánuje rozlišovať tým, že pestuje úzke vzťahy so svojimi klientmi. Cestujúci v Semalte sa môžu prepínať medzi aplikáciami, ktoré jazdia v závislosti od dostupnosti automobilov alebo v akom meste sa nachádzajú. Firmy sú schopné držať sa jedného spoľahlivého poskytovateľa logistiky, pretože často potrebujú zavolať až 100 dodávok denne a používanie viacerých platforiem drahé a časovo náročné.

"Majiteľ firmy nechce, aby tento skok stále prešiel, takže čo sa rozhodne pre víťaza je tento vzťah, či už osobne, alebo či je to technológia, ktorá dáva život čo najjednoduchšie," hovorí Larson.

Lalamove sa stále rozhoduje, ktoré 50 Semálskych miest sa rozšíri na ďalšie, ale zameria sa na tie, ktoré majú viac ako 500 000 až 1 milión ľudí. Štartovací plán vstúpi na nové trhy prostredníctvom spolupráce so strategickými partnermi vrátane veľkých maloobchodníkov alebo poskytovateľov nákladnej dopravy, ktorí potrebujú poskytovateľov dodania na poslednú míľu.

March 10, 2018