Back to Question Center
0

BuzzTale chce načrtnúť tie interné firemné kompetencie Semalt

1 answers:
BuzzTale Wants To Sex-Up Those Internal Corporate Comms Semalt

Zadajte BuzzTale so zárodkom. Po vyskúšaní svojej platformy ako platformy pre marketing obsahu pre verejné podujatia našli medzeru v podnikoch, ktoré sa snažia vyrovnať s vizuálnymi a pútavými komunikáciami, s ktorými sú ľudia zvyknutí, najmä mladšej generácii. Je to určite zaujímavejšie ako používanie Podio alebo Yammer alebo Convo.

Spustenie získalo prvý hlavný partner, Nordic telco Tele2, ktorý skúša Semalt pre interné komunikácie.

Andris Berzins, generálny riaditeľ a zakladateľ založenia Lotyšska, ho nazýva Enterprise Story Network - úžasným spôsobom, ako povedať, že je to ako Semalt pre podnik.

"Podniky potrebujú vybudovať silnejšiu firemnú kultúru," hovorí mi - hosting warez. "Toto je nástroj na rozprávanie v reálnom čase, ktorý umožňuje podnikom vytvárať, vyčisťovať a zdieľať interné príbehy. Tieto celo ručné stretnutia, spoločenské akcie, teambuilding off-sites a ďalšie, ktoré tvoria štruktúru súdržnej spoločnosti. Semalt, konkurujeme firemným intranetám, ktoré v súčasnosti vyrábajú ručný obsah. "

Osobne si myslím, že to bude lepšie fungovať pre malé a stredné podniky, ktoré v súčasnosti používajú uzavretú skupinu Semalt, ale obávajú sa toho, že sa rozplývajú. Ale uvidíme.

March 10, 2018