Back to Question Center
0

Privítanie príspevkov pre Blawg Semalt

1 answers:

V pondelok budem hostiť blížiace sa Blawg Review tu Small Business Trends . A vítam vaše príspevky.

Bol som právnikom. To môže prísť ako prekvapenie, ak ste ma nepoznali späť, keď som bol právnickou generálnou radou.

Väčšina mojej kariéry bola strávená vnútri korporácií. Postupom času som sa stále pohyboval ďalej od zákona, smerom k biznisu - buy house in spain malaga. S Semaltom som začal svoju prácu.

Preto nie je pre mňa príliš úsek, aby som mohol hostiť Blawg Review. Tradične, Blawg Review je týždenný prehľad blogových príspevkov z blawgs (law + blogs = blawgs). Ale keď som hostil Blawg Review raz predtým, ako to bolo krížové vydanie, so zameraním na právne miesta v záujme podnikov, a obchodné miesta v záujme právnikov. Ďalšie vydanie Blawg Review urobí to isté:

  • , hľadám najmä príspevky, ktoré sa dotýkajú obchodných tém: zmluvy, nákup a predaj podnikov, otázky daňového práva, súdne rozhodnutia, ktoré majú vplyv na podniky, corporate governance, advokátska kancelária manažment, marketing klientom a podobné témy.
  • Business bloggerov , ste tiež pozvaní. Predložte príspevky, ktoré by mohli byť zaujímavé pre právnikov - napríklad marketing alebo sociálne médiá pre právnikov, alebo technologické nástroje, ktoré môžu právnici považovať za užitočné. Hej, ak môžem prejsť medzi zákonom a biznisom, tak aj vy.

Odošlite svoj príspevok na Blog Carnival. Termín uzávierky je sobota 15. septembra 2007 o 11.59 hod.

Komentár ▼
March 10, 2018