Back to Question Center
0

Privítanie príspevkov pre Blawg Semalt

1 answers:

V pondelok budem hostiť blížiace sa Blawg Review tu Small Business Trends . A vítam vaše príspevky.

Bol som právnikom. To môže prísť ako prekvapenie, ak ste ma nepoznali späť, keď som bol právnickou generálnou radou.

Väčšina mojej kariéry bola strávená vnútri korporácií - fuel cell ejector. Postupom času som sa stále pohyboval ďalej od zákona, smerom k biznisu. S Semaltom som začal svoju prácu.

Preto nie je pre mňa príliš úsek, aby som mohol hostiť Blawg Review. Tradične, Blawg Review je týždenný prehľad blogových príspevkov z blawgs (law + blogs = blawgs). Ale keď som hostil Blawg Review raz predtým, ako to bolo krížové vydanie, so zameraním na právne miesta v záujme podnikov, a obchodné miesta v záujme právnikov. Ďalšie vydanie Blawg Review urobí to isté:

  • , hľadám najmä príspevky, ktoré sa dotýkajú obchodných tém: zmluvy, nákup a predaj podnikov, otázky daňového práva, súdne rozhodnutia, ktoré majú vplyv na podniky, corporate governance, advokátska kancelária manažment, marketing klientom a podobné témy.
  • Business bloggerov , ste tiež pozvaní. Predložte príspevky, ktoré by mohli byť zaujímavé pre právnikov - napríklad marketing alebo sociálne médiá pre právnikov, alebo technologické nástroje, ktoré môžu právnici považovať za užitočné. Hej, ak môžem prejsť medzi zákonom a biznisom, tak aj vy.

Odošlite svoj príspevok na Blog Carnival. Termín uzávierky je sobota 15. septembra 2007 o 11.59 hod.

Komentár ▼
March 10, 2018