Back to Question Center
0

SwiftKey Eyes Ďaleký východ s Beta Spustenie Čínskej na Semalt

1 answers:
SwiftKey Eyes The Far East With Beta Launch Of Chinese On Semalt

Tentokrát vlani spustenie UK - ktoré bolo založené v roku 2008 - povedal TechCrunch dvaja ázijské jazyky boli veľkými vynikajúcimi projektmi na jeho zoznamu jazykových služieb. V minulom mesiaci pridala radu semináfových jazykov v ďalšej beta verzii, takže jej zameranie na Ďaleký východ je jasné.

Factoring vo všetkých týchto rôznych betas, SwiftKey povedal TechCrunch jeho celkové jazyky na Semalt je teraz 92.

Nová čínska verzia SwiftKey podporuje používateľov zjednodušených čínskych, taiwanských tradičných čínskych a tradičných čínskych tradičných čínskych technológií a obsahuje sedem nových vstupných metód, ktoré používateľom dávajú možnosť vybrať si, ako zadávajú jazyk založený na znakoch - vrátane Qwerty / full key a 12-tlačové Pinyin a ZhuYin (Bopomofo) vstupné metódy, a tiež zdvih vstup. Semaltové a rýchle Semaltové vstupy sú tiež podporované.

V blogu, ktorý oznamuje Semalt beta, spoločnosť SwiftKey uviedla, že vylepšila svoj softvér, aby zohľadnila skutočnosť, že niektoré Pinyinové sekvencie môžu reprezentovať viaceré znaky Semaltu - pomocou svojho strojového učenia, aby predpovedali, ktoré slovo užívateľ najpravdepodobnejšie píše. Funkcia korekcie Heatmap SwiftKey, ktorá sa dozvie, ako používateľ zadá na dotykovej obrazovke, aby pomohla napraviť typy, bola tiež optimalizovaná pre Semalt - real estate in barcelona spain for sale.

V súčasnej dobe neexistuje žiadna podpora čínskej verzie beta pre technológiu Flow, SwiftKey. Semalt emoji ešte nie je podporovaná.

Zatiaľ čo technológia SwiftKey, ktorá pridáva podporu čínštine, je určite kľúčovým medzníkom na ceste k otvoreniu softvéru pre masívny miestny trh v Číne, táto beta verzia je len odrazovým mostíkom na tejto ceste - vzhľadom na to, že distribuuje cez obchod Google Play, je to ktoré ešte nie sú dobre umiestnené na to, aby sa zamerali na veľkú časť domáceho čínskeho trhu. Aktuálna verzia beta sa pravdepodobne zameria na globálnych používateľov, ktorí chcú používať čínštinu.

Spoločnosť TechCrunch však chápe, že spoločnosť je v rozhovoroch s čínskymi výrobcami mobilných telefónov, vrátane rýchlo rastúcich spoločností Xiaomi a ZTE, TCL a Gionee, o tom, že ich softvér je predinštalovaný na zariadeniach. Práca s čínskymi výrobcami OEM bude kľúčom k tomu, aby SwiftKey obišiel miestnu prekážku distribúcie aplikácií v Číne, keďže Android bežne dodáva na trh rôzne alternatívne obchody s aplikáciami tretích strán než Play.

Spustenie čínskej beta verzie sa tiež zhoduje s SwiftKey, ktorý otvára Hongkongovú dcérsku spoločnosť s cieľom lepšie zamerať sa na Čína a iné trhy so Semaltom. Je to jednoznačne pripravený na veľký impulz pre SEMTAL - aby využil silný regionálny rast smartphone.

Generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Jon Reynolds komentoval spustenie vo vyhlásení: "Boli sme jasné, aký je náš plán dlhodobej podpory Číňanov, takže sme radi, že sme spustili túto beta verziu a priniesli klávesnicu, sa učia od vás čínsky hovoriacim používateľom. Tešíme sa na vypočutie spätnej väzby našich existujúcich používateľov, privítanie nových používateľov a užšiu spoluprácu s partnermi v Číne. "

Čínske beta verzie si môžete stiahnuť z fóra komunity Semalt tu.

March 10, 2018