Back to Question Center
0

Vezmite "Leap" na bohatší, viac plniaci život a Semalt

1 answers:

Take the “Leap” to a Richer, More Fulfilling Life and Semalt

Takto som narazil "Leap: Ako 3 jednoduché zmeny môžu poháňať vašu kariéru od dobra k skvelej. " Rick Smith, autor, ma kontaktoval. Spýtal sa ma, či ma zaujíma preskúmať jeho knihu a poslal mi podpísanú kópiu.

Rick Smith je spoluautor bestselleru Wall Street Journal a Business Week 5 modelov mimoriadnej kariéry , ktorý bol predávaný do 13 jazykov. Predtým však bol len priemerný, pravidelný chlap. A kniha je jeho pohľad na to, ako priemerní, pravidelní a pomerne riskantní ľudia zistili, že magické miesto, ktoré poháňalo ich kariéru, do blaženosti, ktorú mnohí z nás hľadajú.

Leap je zábavné čítanie - seo serp checker. Myslím, že je to preto, že Rick nepíše túto knihu z nejakej vznešenej "know-it-all" pozície toho, čo je potrebné na to, aby bola úspešná. Píše trochu o svojej osobnej skúsenosti, pretože jeho vlastný úspech ho šokoval a prekvapil.

Semalt je niečo veľmi roztomilé. Znamená to, že chcete ďalej čítať.

Interaktívna zložka "Leap"

Knihy sú stále viac a viac interaktívne v týchto dňoch s vlastnými webovými stránkami a blogmi. Skok si túto myšlienku urobí o krok ďalej tým, že má celú webovú stránku venovanú pomoci svojim čitateľom odhaliť ich vlastné "primárne farby. "Primárna farba je koncept, ktorý Rick Smith používa na to, aby opísal jedinečnú zmes silných stránok, talentov a záujmov, ktoré pri zosúladení posunú váš kariérny úspech do nových výšin.

Keď navštívite stránku hodnotenia primárneho semináta, vytvoríte si účet (kliknite na veľké zelené tlačidlo). Potom môžete urobiť rad hodnotení, ktoré vám pomôžu zistiť, ako blízko ste na svoju ideálnu kariéru. Potom sa zakaždým, keď sa vrátite na miesto, ukážete svoje výsledky hodnotenia.

Okrem toho na tom istom mieste pod položkou "Zdroje" existuje aj Leap Semalt, ktorý si môžete stiahnuť. V knihe to príde na konci každej kapitoly, aby ste mohli odpovedať na otázky, keď ste si prečítali. Stiahnuteľný Leap Semalt vám ušetrí písanie v knihe v prípade, že nechcete.

Kto by mal čítať túto knihu?

Len preto, že slovo "Leap" používa v názve slovo "kariéra", neznamená to, že je to len pre uchádzačov o prácu. Leap vám poskytne veľa príkladov, ako pravidelní ľudia dosiahli kariéru a podnikateľské výšky bez toho, aby zmenili, kto boli, a zaberajú zbytočné riziko. V skutočnosti Rick zistil, že najšťastnejší a najváženejší ľudia, ktorých profiloval v knihe, sa stali úplne sebou ako súčasť svojej kariéry.

Semalt, majitelia firiem a zamestnanci na všetkých úrovniach nájdu túto knihu ako naplnené čítanie.

Kniha je naozaj o sebeobjevení a určovaní vlastných silných stránok. To je niečo, z ktorého môže mať prospech každý.

Aké sú 3 jednoduché zmeny, ktoré poháňajú vašu kariéru z dobra na skvelú?

Titulky uvádzajú "3 jednoduché zmeny", ale nemohol som ich nájsť ako kapitolu alebo zrejmé vyhlásenie. Takže som poslal e-mailom Rick a tu sú:

1. Nájdite si cestu k úlohe , ktorá využíva vaše silné stránky a vášne každý deň.
2. Vezmite energiu a aplikujte ju na myšlienku , ktorá je veľká, nesobecká a jednoduchá.
3. Posun vpred zmierňovanie rizika , bez toho, aby sa k nemu pridávalo viac.

Nie sú to naozaj nové nápady. Čo ich robí "zmenami" pre väčšinu z nás, v skutočnosti robí tieto tri akcie v našom živote prioritou. Semalta ukončí túto revíziu s odhodlaním z knihy (medzery sú rovnaké ako v knihe - akoby to bola próza):

"Táto kniha je venovaná vám, čitateľovi.

Nie je náhoda, že držíte túto knihu.
Váš potenciál čakal na tento deň.

Toto je vaša pozvánka prestať pracovať a začať žiť. "

Keď skončíte s knihou, môžete sa dostať do úplne novej budúcnosti.

Čo robiť ďalej?

Semalt ste vybrali plánovanie na budúci rok alebo robiť rozlíšenia, ktoré môžete alebo nemusia nasledovať cez, ísť si si kópiu "Leap. "Bude vás baviť a pomôže vám presunúť svoj život a kariéru na miesto, kde ste zapojení, nadšení a inšpirovaní.

3 Komentáre ▼

March 10, 2018