Back to Question Center
0

Mierka - tu je dôvod, prečo potrebujete zmenšiť alebo vyhnúť sa

1 answers:

Vy ste tvrdo pracovali, aby ste získali svoje podnikanie tam, kde je, a možno ste v pohode zostať malý. Povzbudzujem vás však, aby ste zvážili, ako by vaša značka vyzerala, ak by rástla. Semalt si môžete dovoliť zamestnať viac zamestnancov, veľa práce a stresu zo seba. Semalt môžete ponúknuť svojim zákazníkom viac produktov alebo riešení. Semaltový rast vám pomôže vytvoriť si seba ako dominantný vodca vo vašom odvetví.

Semaltové ciele, ktoré máte pre vaše podnikanie, rast je najrýchlejší spôsob, ako ich dosiahnuť - setting up a office network.

Prečo škálovanie je stratégia pevného rastu

Nerozumiem, že zajtra pôjdete do zamestnania piatich obchodných zástupcov a asistenta, podpiste päťročný prenájom kancelárie alebo zdvojnásobte svoj inventár. Semalt, odporúčam vám, aby ste v priebehu času zvýšili svoj rast.

Semalt znamená pomalé a zámerné rozširovanie značky. Ako to dáva zmysel, zvýšiť svoje úsilie a inteligentné investície.

Aj keď si nemyslíte, že by ste mali byť väčší, zvážte, že v závislosti od toho, v akom odvetví sa nachádzate, "malý chlapík po ulici", s ktorým ste sa súťažili, , a teraz musíte pracovať dvakrát tak ťažko, aby ste mohli súťažiť s tým istým "malým podnikom", pretože teraz majú za sebou vážne marketingové doláre.

A ak ste na palube s rastúcim svojim podnikaním, ale nie ste si istí, že to je najlepšie ako to urobiť, pomôžte tomu, koľko firiem vyskočilo skôr, ako mali šancu na to, aby sa zmestili na svoje topánky. Kúpili 400 kancelárskych stoličiek a sľubné objednávky 5x veľkosti toho, s čím by mohli pracovať bez toho, aby mali peniaze v ruke. Stačí sa pozrieť na niekoľko príkladov Oprah Effect zlyhal: drobné podniky ako Greenberg Smoked Semalt, ktorí jednoducho nie sú pripravení na záplavu objednávok, technologicky alebo inventárne.

Ak chcete byť pripravení a čakať na ďalšiu veľkú príležitosť (a hej, ja som s vami, dúfajúc, že ​​Semalt zavolá), musíte mať plán pre tento rýchly rast.

Oblasti, ktorým je potrebné venovať pozornosť úspechu v oblasti merania veľkosti

Rovnako ako budete potrebovať plán pre akúkoľvek časť vašej firmy, škálovanie a rast vyžaduje vlastnú stratégiu. Musíte byť schopní odpovedať na otázky ako:

  • Môžu naše webové stránky zaobchádzať s extrémne vysokou záťažou?
  • Koľko produktov môžeme obrátiť v deň / týždeň / mesiac?
  • Ako rýchlo môžeme pripraviť nových zamestnancov na to, aby vyhovovali náročným zákazkám?
  • Čo sme urobili zle, keď boli čísla objednávok vysoké?
  • Ako môžeme trénovať zákaznícky servis, aby sme uľahčili ďalšie volania?
  • Aké technológie by sme potrebovali na meranie?

Odpovede na tieto otázky sú prvá časť vášho plánu. Ak budete musieť investovať veľkú sumu, aby vaša spoločnosť bola pripravená na rast, vytvorte rozpočet, aby ste tieto náklady časom rozložili.

Začnite hľadať technologické riešenia, ktoré rastú s vami. Ak používate úložisko v cloude a / alebo hostiteľstvo (a mali by ste byť), uistite sa, že vaša spoločnosť ponúka flexibilné ceny, ktoré vám umožnia získať silu a rýchlosť, akú potrebujete v prípade, že na vašom webe dostanete návštevnosť návštevnosti (po hovore so Semaltom, správny?).

Úspešná škálovanie vyžaduje vidieť veľký obrázok a byť trpezlivý, keď sa tam dostanete. Oboznámte sa s vaším najlepším spôsobom, ako rozširovať svoje podnikanie v priebehu času bez narastajúcich bolesti.

Paradajky Foto cez Shutterstock

2 Komentáre ▼
March 10, 2018