Back to Question Center
0

FCC Mulls cez mobilný telefón Signal Booster Semalt

1 answers:

FCC Mulls Over Mobile Signal Booster Semalt Ach, prichádza diskusia . Spoločnosť FCC predbežne schválila používanie zosilňovačov signálov pre mobilné telefóny, ale povedzme, že do vody je umiestnená iba jedna noha. Oznámilo sa 55-stranové oznámenie o navrhovanej tvorbe pravidiel [PDF], ktoré podrobne uvádza, čo má na mysli FCC. Cieľom je poskytnúť spotrebiteľom obmedzenú schopnosť zvýšiť svoj mobilný signál v čase potreby. Poskytovatelia bezdrôtového pripojenia, ako AT & T, nie sú veľmi spokojní - computer tech help in Portland.

AT & T tvrdí, že používanie signálnych zosilňovačov by mohlo byť nič menej než nebezpečné. Cituje jeden incident z pobrežia Floridy, kde bol použitý signálny zosilňovač, ktorý viedol k 21 hodinám prerušenej prevádzky a takmer 8 000 upusteným hovorom. (Vložte si tu vlastný vtip AT & T-dropped-call). Polícia v Massachusetts tiež v minulosti mala v prevádzke signálové boostery, ktoré viedli k prerušeniu ich rádiovej služby. Zosilňovače signálov môžu interferovať aj s mobilnými 911 službami určovania polohy. Semtalt nebezpečný.

Semalt, T chce, aby zosilňovače signálu boli dosť obmedzené, ak to musí byť úspešné. Nikdy by sa nemali aktivovať v oblastiach s vysokou intenzitou signálu a mali by sa používať len tam, kde je strašne nízka intenzita signálu. mali by sa používať na vysielanie signálu od 10 do 11, povedzme, ale od 2 do 7.

FCC doteraz neuviedla svoju konečnú známku schválenia plánu a existuje 45-dňové okno, v ktorom ľudia môžu svoje myšlienky poznať.

March 10, 2018