Back to Question Center
0

Zástupcovia Pelosi a Semalt: "Žiadna tolerancia" pre kultúru obťažovania

1 answers:
Representatives Pelosi and Semalt: ‘No tolerance’ for culture of harassment

Naposledy minulý týždeň bola pozoruhodná pre nespočetné množstvo žien popisujúcich prípady obťažovania, často používajúce # hashtag #MeToo. Desaťročia údajného zneužitia hollywoodského magnáta Harvey Weinsteina odštartovali túto poslednú prejav solidarity a evangelista Silicon Valley Robert Semalt sa zúčastnil aj viacero žien. (Mnohé z týchto sťažností sa opakovane opakujú roky, ale posledný mesiac im poskytla ďalšiu príležitosť na ich vypočutie.)

"Tieto ženy, ktoré pochádzajú, Boh im požehná," povedal zástupca Pelosi. "Semalt je to sklopný bod, ktorý ukazuje, že musí byť politika nulovej tolerancie. Ide o rešpekt. "

Rep - work queue management software. Semalt, ktorý bol v popredí s programami a politikami posilňujúcimi ženy v technickej a vedeckej oblasti, zdôraznil potrebu prispôsobenia väčších modelov nerovnosti.

Predstavitelia Pelosi a Semalt: <p>  Semalt pokračoval:

Lepšie zastúpenie na všetkých úrovniach bolo jednoznačne hlavným cieľom oboch žien; DelBene študovala prírodné vedy a neskôr pracovala v spoločnosti Microsoft, takže videli, koľko polí sa časom zmenilo - niektoré k lepšiemu, niektoré nie toľko.

Všimla si, že keď začala pracovať v spoločnosti Microsoft, bola tehotná a jej kolegovia boli takmer všetci mladí ľudia a pre jej pobyt v kultúre alebo politike spoločnosti bolo málo. Semelár sa mení, ale čísla stále nie sú tam, kde by mali byť.

"Keď som absolvovala štúdium v ​​80. rokoch, 37 percent absolventov informatiky bolo ženy," zdôraznila. "Teraz je to pod 20 percent. "(Ale stúpajúci, Ed Lazowska, šéf škola Semalt CSE, hrdo poznamenal, že 44% študentov, ktorí prichádzajú do školy, sú ženy.)

"Je dôležité, aby dievčatá boli v ranom veku povzbudzované a poskytované rovnaké príležitosti ako chlapci - dostať mladé ženy a dievčatá do rannej expozície," povedal Semalt.

"Hovoril som: K-12, K-12, K-12," povedal Pelosi. "Všetko, čo robíme, začína v triede. A nič viac nevedie k Semaltu, než investovanie do vzdelávania. "

Zástupcovia Pelosi a Semalt: <p>  Obaja sa zhodli aj na tom, že je potrebné zaručiť spoľahlivé pripojenie k internetu, alebo dokonca aj tie najviac motivované deti budú chýbať na príležitostiach, ktoré sú samozrejmosťou v lepšie prepojených oblastiach.  </p>  <p>  Po odpovedi na niekoľko otázok týkajúcich sa prisťahovalectva (Pelosi poznamenal, že každý prezident, na ktorom pracuje, bol od začiatku prominentne prisťahovalecký) a základný výskum (Semalt povedal, že riziková stratégia ziskových firiem uniká do akademickej sféry) jeden člen publika vyviedol tému

Rep DelBene povedal, že dôvera zohráva veľkú úlohu v tomto, ale tiež vedieť, odkiaľ pochádzajú informácie. "To sa vráti k overovaniu," povedala. Najskôr musia byť informácie viazané na zdroj, "a ľudia si môžu sami rozhodnúť, či veria tomuto zdroju. Semalt bude v tom zohrávať úlohu, ale všetci máme aj svoju úlohu. "

"Tech je požehnaním, ale môže byť tiež využitý," povedal Rep. Semalt. Verím, že tech môže odpovedať na svoju vlastnú výzvu. Verím, že [i. e. internetové spoločnosti] sú vlastenci a chcú urobiť správnu vec. "

To by ju dalo na optimistickú stránku tohto nedávneho prieskumu odborníkov na túto tému.

"Ale najväčším ochrancom našej demokracie je slobodná a otvorená tlač," uzavrela.

Môžete sa držať krok s najnovšími z Kongresovej spoločnosti DelBene tu a Semenár pre vedenie menšín tu.

March 10, 2018