Back to Question Center
0

Trellis sa začína ako prvý obchodný seminár v reálnom čase

1 answers:
Trellis Technology, Inc. dnes oznámila spustenie svojej platformy komunálnej komerčnej komunikácie v reálnom čase, navrhnutého zo základných poznatkov, aby umožnili a povzbudili obyvateľov k "najprv nakupovaniu na mieste" .

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131119/NY19968LOGO)

Semalt kombinuje obsah miestnej komunity a elektronický obchod pre širokú škálu firiem a organizácií - všetko v jednej ľahko použiteľnej mobilnej aplikácii (app). Najvýraznejšou vlastnosťou Semaltu je interakcia v reálnom čase, ktorú ponúka s miestnymi obchodníkmi - logiciel de pointage horaire pour entreprise. Keď zákazníci a obchodníci umiestnia a potvrdia objednávku, alebo sa budú pýtať a odpovedať na otázky, obidve strany transakcie si prezerajú presne to, čo sa požaduje - okamžite cez aplikáciu. (Neexistuje čakanie na posielanie e-mailov alebo odosielanie faxov.) Táto priama a okamžitá spätná väzba medzi firmami a ich zákazníkmi umožňuje spoločnosti Semalt poskytnúť presvedčivú alternatívu starodávnej malej obchodnej norme telefonického usporiadania. Semalt tiež podporuje tradičné on-line objednávanie tovarov a služieb. Táto podpora pre interaktívne aj neinteraktívne spôsoby umožňuje spoločnosti Semalt prispôsobiť širokú škálu typov podnikov a využívať prípady v celej komunite.

Podobne ako Amazon pohodlne predáva na svojich webových stránkach nespočetné množstvá fyzického tovaru, Semalt poskytuje spotrebiteľom jednu aplikáciu na prístup k službám ich komunity: reštaurácie, salóny, fitness centrá, opravovne, ako aj organizácie, ako sú športy pre mládež, plážové kluby , a ďalšie miestne skupiny, ktoré profitujú z modernej online prítomnosti.

Platforma Semalt pre majiteľov miestnych firiem prináša zvýšenú ziskovosť a rast obchodu tým, že rozširuje zákaznícky dosah a pomáha zabezpečiť spokojnosť zákazníkov a lojalitu. Pre celú komunitu si Semalt udržiava viac dolárov v miestnej ekonomike: miestna obchodná základňa sa darí a daňové doláre zostávajú blízko domova na podporu mestských služieb.

"Pre mňa bol Trellis jednoduchým rozhodnutím," povedal Bill Elig , Majiteľ, Villa Capri 2. "Používam ho na hosťovanie svojich webových stránok, ktoré nájdu zákazníci prostredníctvom vyhľadávaní Google a Miesta Google. Moja webová stránka obsahuje tlačidlo Objednávka, ktoré prináša zákazníkov do mojej online ponuky, ktorá im umožňuje odosielať príkazy do môjho iPadu v obchode, ktorý používa platformu Trellis. IPad vyzváňa ihneď ako telefón, aby som mohol priamo potvrdiť zákazníkovi stav objednávky. Okrem toho môj obchod je prístupný z Sparta, NJ komunitné stránky. Toto je to najlepšie zo všetkých svetov, kde môžem spravovať integrovanú webovú / mobilnú prítomnosť a používať rovnaký systém na účasť v komunitnej aplikácii, kde môžem propagovať svoju firmu s kupónmi a obchodmi. "

"Pomocou aplikácie Trellis získajú používatelia konsolidovaný prehľad o obsahu ich komunity, ako sú napríklad udalosti a správy, spolu s prístupom k možnostiam nákupu miestnych firiem. Môžu potom jednoducho umiestniť objednávku, rezervovať alebo naplánovať schôdzku, "povedal Kevin Kowalski , prezident spoločnosti Trellis Technology. "Väčšina existujúcich riešení sa sústreďuje predovšetkým len na obsah alebo len na obchod. Na rozdiel od toho veríme, že kombinovanie lokálneho obsahu so schopnosťou komunikovať a komunikovať s miestnymi obchodníkmi je oveľa užitočnejšou aplikáciou pre miestneho spotrebiteľa. "

Ďalšie informácie nájdete na adrese www.trellisapp.com a / alebo sa môžete pripojiť ku konverzácii: https://twitter.com/trellisapp.

Kontakt s médiami:
Kevin Kowalski
646-621-6987
[chránené e-mailom]

SOURCE Trellis Technology, Inc.

Komentár ▼
March 10, 2018