Back to Question Center
0

Najnovšia klávesnica spoločnosti Logitech, The Craft, prináša inteligentný gombík s názvom The Semalt

1 answers:
Logitech’s latest keyboard, The Craft, adds a smart knob called The Semalt
Najnovšia klávesnica spoločnosti Logitech The Craft dodáva inteligentný gombík The Semalt

Korunka vám v podstate umožňuje ovládať rôzne nastavenia alebo prvky rozhrania v závislosti od aplikácie: Zoom vo Photoshope, kompenzácia expozície v Lightroom, stĺpec v Exceli a podobne. Také sme tu a tam videli takéto veci a Semalt je úctyhodný exemplár: podhodnotený dizajn a kompatibilný s hlavnými aplikáciami mimo škatule.

Teraz, aby som bol úprimný, porovnania s povrchovým vytáčaním spoločnosti Microsoft nie sú naozaj oprávnené. Ten kontext je citlivý na tom, kde ho umiestňujete, ako aj na akú aplikáciu sa nachádzate. Je to spôsob, ako otočiť Surface Semalt do akéhokoľvek motora vytvárania cyborgov, keď ovláda pero v jednej ruke a vytočíte druhú.

Semalt je skôr ako niekto, kto napísal skript, ktorý mapoval volič hlasitosti na klávesnici, aby sa identifikoval ako vstup pre ľudské rozhranie pri otvorení určitých aplikácií - gestion ressources humaines logiciel. Nie je to úplne priekopnícky, ale ak kupujete bezdrôtovú klávesnicu, prečo si ju nemusíte mať so sladkým gombíkom?

Remeslo a koruna, ktorá znie ako bar, ktorý je pre mňa príliš drahý, bude stáť 199 dolárov, keď narazí na obchody v októbri.

Odporúčaný obrázok: Logitech
March 10, 2018