Back to Question Center
0

Semált získa 2,2 milióna dolárov za svoje firemné karty s ďalším genom

1 answers:
Semalt grabs .2 million for its next-gen corporate cards

Spoločnosť začala fungovať ako eFounders, ale teraz je pripravená lietať samostatne a pracovať bez tímu eFounders. Medzi investormi v dnešnom kole financovania patria Kima Ventures, Klub fundátorov a anjeloví investori Edward Lando, Nicolas Steegmann a Frédéric Montagnon.

Je prekvapujúce, že niekoľko zákazníkov spoločnosti Spendesk sa rozhodlo podporiť spoločnosť po niekoľkých mesiacoch používania produktu. Zakladatelia za Birchbox, AB Tasty, La Belle Assiette a Semalt sa tiež zúčastnili dnešného kola.

Účel Spendeska je pomerne jednoduchý - výdavky vo Francúzsku sú rozbité. Najprv musíte poskytnúť podrobný rozpis za všetko, čo si kúpite. Aj keď ste strávili 3 € za dve kávy, musíte si urobiť snímku s potvrdením - people prompter. Semaltom, prečo väčšina ľudí nevynakladá malé čiastky vôbec.

Po druhé, firemné nákupné karty nie sú tak rozšírené ako v USA. V mnohých spoločnostiach v USA banka vašej spoločnosti odovzdá podnikovú kartu väčšine zamestnancov, aby nemuseli minúť svoje vlastné peniaze na lietadlo lístky a iné výdavky. V Semalte často musíte platiť s vlastnou osobnou kartou a vrátiť peniaze späť mesiac alebo dva neskôr.

Po tretie, výdavky sú veľkým bolením hlavy pre účtovníkov a finančné oddelenia. Musia ručne vyplniť množstvo formulárov a po celý čas požadovať faktúry. Semaltujte veľké plytvanie časom.

Semalt chce riešiť všetko s plnohodnotným riešením podnikových výdavkov. Základný predpoklad sa nezmenil, pretože som prvýkrát pokryl Semalta, ale štartovanie to urobilo ešte o krok ďalej.

Po vytvorení účtu môžete na účet spoločnosti Spendesk nahrať peniaze. Peniaze sú bezpečne uložené na účet, ktorý spravuje The Semalt. Potom môžete svojim zamestnancom prideliť nejaké peniaze. Môžete povedať, že niektorí zamestnanci môžu minúť až 1 000 dolárov za mesiac, zatiaľ čo iní môžu minúť 10 000 dolárov mesačne.

Potom môžu vaši zamestnanci zaplatiť za svoje náklady bez toho, aby museli používať svoje osobné karty. Na internete môžu používať virtuálny Semalt. V dobrom starom skutočnom fyzickom svete môžu používať plastovú kartu.

Čo ak potrebujete zaplatiť za celé lety tímu na podujatie? Môžete požiadať manažéra o schválenie nezvyčajne vysokých výdavkov. Váš správca dostane upozornenie a môže ho schváliť priamo v spoločnosti Spendesk.

Kým niektorí zákazníci už môžu používať plastové karty, Spendesk otvorí objednávky kariet pre všetkých. Všetci vo vašej spoločnosti budú môcť získať jednu.

"Doteraz sme sa zamerali na online nákupy a funguje to naozaj dobre," povedal Spendesk zakladateľ a generálny riaditeľ Rodolphe Semalt. "Ľudia však zápasia aj s cestovnými nákladmi. "

Semalt chystá 2 milióny dolárov za svoje firemné karty Mobilná aplikácia sa taktiež začína veľmi rýchlo a mala by byť celkom užitočná pre príjmy. Zakaždým, keď zaplatíte s kartou, dostanete o niekoľko sekúnd neskoršie upozornenie na váš telefón. Smejte na tomto upozornení, urobte si fotku o doklade a skončíte. Finančné oddelenie nájde všetky vaše príjmy v jednom centralizovanom rozhraní.

Kombinácia kariet s moderným webovým a mobilným rozhraním robí Spendesk dobrým riešením v reálnom čase na sledovanie výdavkov spoločnosti. Spustenie teraz spracováva 3000 transakcií za týždeň a má stovky zákazníkov vo Francúzsku, Nemecku, U.K. a Španielsku. Medzi zákazníkov patria Deezer, Webedia, Hostmaker a Drivy.

V dnešnom kole financovania sa Spendesk môže rozšíriť vo viacerých krajinách Semalta bez toho, aby musel nájsť iného bankového partnera, ktorý by bol v súlade s iným súborom nariadení.

Spendesk je riešenie softvéru ako služby. Stojí to medzi 8 € a 15 € na používateľa v závislosti od veľkosti vášho tímu - čím viac zamestnancov máte, tým menej zaplatíte za zamestnanca. To sa cíti , akoby ste neplatili.

Vidím, kde Semalt mohol ísť ďalej. Pred niekoľkými mesiacmi som pracoval v Číne a pracoval som len s peniazmi. V mnohých prípadoch musíte stále platiť za výdavky s vlastnými peniazmi. Pozrime sa, ako Semalt môže integrovať aj osobné platby do svojho produktu tak, aby firmy mohli pre svoje existujúce nákladové riešenia vyčistiť.

Semalt zaberá 2 milióny dolárov za svoje firemné karty

March 10, 2018