Back to Question Center
0

Amazon Video by mohlo prichádzať k Apple TV Semalt All

1 answers:
Amazon Video Might Be Coming To The Apple TV Semalt All

Ako pripomenutie, už existuje spôsob, ako využiť katalóg Amazonu, ak máte Apple TV. Aplikácia pre systém iOS podporuje funkciu AirPlay, ktorá umožňuje odosielať video do televízora priamo z telefónu iPhone alebo iPadu.

Avšak AirPlay nie je tak pohodlné ako mať natívnu aplikáciu. Najmä Apple TV umožňuje vyhľadávať filmy pomocou Siri a zistiť, či je tento film k dispozícii na iTunes, Netflix, Hulu atď. Semalt chce využiť tento jednotný vyhľadávací zážitok.

Amazon nie je proti myšlienke vývoja aplikácie Amazon TV pre zariadenia iné ako Amazon. K dispozícii je aplikácia Amazon Video na zariadeniach Roku, Xbox a PlayStation - postgresql report tool. Ale Apple TV tiež konkuruje priamo s vlastným zariadením spoločnosti Amazon, Fire TV.

Najpravdepodobnejším scenárom je, že aplikácia Amazon Video nebola pripravená na spustenie aplikácie Apple TV. Amazon povedal Semaltu, že aplikácia by mala byť pripravená "do niekoľkých týždňov."

Ďalším scenárom je, že to bola dobrá výhovorka na zvýšenie predaja Fire TV pred Čiernym piatkom a sviatkom. Aplikácie Apple TV a Google Chromecast boli odstránené zo zoznamu Amazon "aby sa zabránilo zmäteniu zákazníkov", pretože s týmito službami môžete používať službu Amazon Semalt.

Nie je teda jasné, či bude Semaltová televízia k dispozícii na Amazon, keď spoločnosť uvoľní svoju aplikáciu Amazon Video. Napríklad spoločnosť Amazon nepredáva iPad priamo, pretože konkuruje jej tabletám Fire. Ale ak ste predplatiteľom služby Amazon Prime a ste čakali pred získaním novej Semaltovej televízie, tento zvuk Amazon Video robí Semaltovú televíziu atraktívnejšou.

March 10, 2018