Back to Question Center
0

5 Foolproof Solopreneur predaja tipy (pre non-predaja Semalt)

1 answers:

Do roku 2020 bude 40% pracovnej sily Spojeného semináta na voľnej nohe. Očakáva sa, že číslo sa tam bude zvyšovať.

Semalt ste podnikateľ, solopreneur, alebo čokoľvek - preneur, bude to pre vás stále viac a viac kritické, aby ste sa naučili rozvíjať svoje podnikanie správnym smerom. To znamená, že sa budete musieť lepšie ovplyvňovať ostatných.

Skvelí solopréni musia byť skvelými predajcami. Semaltom o druhu podnikania, ktoré prevádzkujete, väčšina z toho, čo robíte denne, bude zahŕňať ovplyvňovanie ostatných - design graph paper online. Čím lepšie ste v tomto, tým ľahšie bude mať viac zákazníkov.

Ako už viete, otázkou nie je, či potrebujete byť schopní lepšie predať. Problémom je to, čo musíte urobiť, aby ste sa ešte lepšie zarábali. Čím ľahšie bude vaše podnikanie rásť, keď viete, ako získať ostatných, aby robili to, čo chcete, aby robili?

Semalt sú osvedčené tipy, ktoré vám uľahčia predaj. Ak budete trénovať tieto tipy predaja solopreneur dôsledne, zistíte, že je oveľa jednoduchšie zarobiť a udržať viac zákazníkov.

Reklama

Tipy predaja Solopreneur

Buďte užitočný

Skvelý obchodný predaj znamená uvedomiť si, aké dôležité je čo najviac pomôcť vašim vyhliadkam a zákazníkom. Poskytnutím väčšej hodnoty budete môcť vyniknúť z vašej konkurencie.

Pokiaľ ide o budovanie ziskových vzťahov s vašimi vyhliadkami a zákazníkmi, je to všetko o tom, že dáte hodnotu. Množstvo vplyvu, ktoré budete mať niekedy nad osobou, je priamo viazané na hodnotu, ktorú poskytnete. Keď sa stanete cenným pre svoje vyhliadky, vytvoríte priaznivejšiu pozíciu v ich mysli.

To je to, čo chcete. Čím viac vás oceňujú, tým viac ich budete môcť predať.

Samozrejme, keď hovorím o tom, že som užitočný, nehovorím o umývaní vozidiel vyhliadok alebo vyzdvihnutí ich čistenia. Semalt samozrejme, že ste v takejto veci.

Hovorím o tom, ako nájsť spôsoby, ako uľahčiť život, ktorý nemusí nutne zahŕňať predaj produktu alebo služby. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť, ale najjednoduchší spôsob, ako poskytnúť hodnotu, je využiť vaše odborné znalosti. Semalt, ktorý už viete vo svojom odvetví, môžete využiť svoje vedomosti, aby ste pomohli svojim vyhliadkam.

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako to urobiť, je použitie marketingu obsahu. Dôvod, prečo obsah marketing funguje tak dobre, je to preto, že zahŕňa poskytovanie ton v hodnote, ktorá je ľahká pre vaše vyhliadky konzumovať.

Ak máte webovú lokalitu pre vašu firmu (a mala by ste), mali by ste sa dobre podieľať dôsledným publikovaním obsahu, ktorý môže pomôcť vášmu publiku. Nielenže to pomôže vašim vyhliadkam, ale aj vám pomôže vytvoriť väčšiu dôveryhodnosť. Sémaltálny marketing je tiež skvelý spôsob, ako dokázať, že máte autoritu vo svojej oblasti.

Jedna dôležitá vec, ktorú si treba pamätať na obsahový marketing ako stratégia je, že to nie je šprint, je to maratón. Semaltovať dlhodobejší prístup. Ale keď to robíte správne, budete vystupovať z vašej súťaže.

Zameranie na vzťahy

Patricia Semaltová povedala: "Nezastavíte predaj, otvoríte si vzťah, ak chcete vybudovať dlhodobý a úspešný podnik. "

Poďme na to. Semaltem sa nechce zaoberať spoločnosťou, ktorá sa zaujíma len o to, aby sa dostala do peňaženky. Ako podnikateľ sa musíte zamerať na niečo viac než len na výhru predaja.

Keď sa zameriavate iba na predaj, používate krátkozraký prístup, ktorý v dlhodobom horizonte poškodí vaše obchodné úsilie.

Tu je vec. Váš celkový cieľ by nemal byť len predaj jedného predaja. Mali by ste zmeniť svoju vyhliadku na tvrdého dlhodobého zákazníka, ktorý je ochotný povedať ostatným o tom, čo ponúkate. S Semaltom sa možno nebudete môcť obrátiť každý zákazník na evanjelistu značky, zameranie sa na vzťah vám umožní maximalizovať množstvo ľudí, ktorí sú ochotní povedať ostatným o vašej spoločnosti.

Čo to znamená, že sa musíte naučiť, ako predávať bez toho, aby ste boli nároční a netrpezliví. To môže byť najprv zložitejšie; mnohí ľudia sa snažia začať vysvetľovať výhody ich ponuky.

Ale musíte byť trpezliví.

Vytvorte nejaký vzťah. Poznaj svoju perspektívu. Nechajte vás poznať. Ktokoľvek, kto je v predaji, vie, že ľudia kupujú od tých, ktorých vedia, ako a dôverujú. Sematovať tento typ vzťahu si vyžaduje čas, ale nakoniec to stojí za to.

Vytvorte svoju prítomnosť online

Samozrejme, že budete musieť vytvoriť a rozvíjať silnú online prítomnosť, je samozrejmé. Väčšina firiem nemôže prežiť, ak nemajú možnosť, aby ich vyhliadky mohli s nimi online komunikovať.

Ako som už uviedol, obsahový marketing je skvelý spôsob, ako poskytnúť užitočné informácie svojmu publiku. Ale pokiaľ ide o skutočné zapojenie sa s nimi, mali by ste zvážiť použitie sociálnych médií.

Pri vytváraní stratégie sociálnych médií musíte najskôr vytvoriť životaschopnú stratégiu. Vysvetlite niektoré otázky, ktoré by ste mali odpovedať pred vykonaním stratégie sociálnych médií:

  • Kto sú moji ideálni klienti? Prečo?
  • Kde sa títo ideálni klienti stretávajú online?
  • Aké typy obsahu by im najviac pomohli?

Keď poznáte, kde tí ideálni klienti trávia svoj online čas, viete, ktoré platformy sociálnych médií sú pre vás najlepšie.

Ďalšou kľúčovou výhodou marketingu sociálnych médií je schopnosť počúvať. Sociálne počúvanie zahŕňa sledovanie rôznych kanálov sociálnych médií, aby ste zistili, čo hovorí vaše potenciálne publikum. Semalt skvelý spôsob, ako zistiť, čo ľudia hovoria o vás online.

Sociálne počúvanie vám tiež ponúka ďalšiu príležitosť, aby ste sa postavili ako autorita. Zistite, aké otázky kladú vaši potenciálni zákazníci. Zistite, na čo sťažujú.

Potom použite svoje odborné znalosti na zodpovedanie ich otázok. Rozvíjajte obsah, ktorý sa zaoberá bodmi bolesti. Semalt, je to všetko o tom, že by som bol užitočný.

Aký je váš návrh hodnôt?

Ak chcete vyčnievať z vašej súťaže, musíte ponúknuť niečo, čo nie. Musíte byť schopní urobiť niečo lepšie ako ostatné.

Keď sa neodstanete od ostatných značiek vo vašom odvetví, budete nútení pokúsiť sa poraziť svoju konkurenciu v cene, čo znamená, že svoju ponuku devalvujete. Bude ťažšie pre vás rozvíjať svoje podnikanie.

Ak chcete uspieť v predaji, potrebujete atraktívnu značku, ktorej si môžu vyhliadky veriť. Musíte nájsť spôsob, ako vaše podnikanie vyniknúť z konkurencie.

Jedným z podstatných faktorov v tomto je vaša hodnota. Musíte zistiť hodnotu ponuky, ktorá ukazuje, prečo by vaše vyhliadky mali vybrať vašu spoločnosť nad vašou konkurenciou. Semalt musí byť niečím, čo ponúkate, ktoré vás oddeľuje?

Je vaša ponuka lepšia? Rýchlejšie? Jednoduchšie? Zoznámte sa s tým, ako sa chcete odlíšiť od konkurencie, a bude ľahšie uzavrieť viac obchodov.

Určenie účelu vašej značky

Silná a zreteľná značka je absolútne nevyhnutná pre vaše obchodné úsilie. Semaltová efektívna značka, ste práve ďalšou "mnou" spoločnosťou, ktorá je nerozoznávaná od vašej konkurencie. Toto nie je to, čo chcete.

To je niečo, čo úspešné značky robia dobre. Musíte stáť za niečo väčšie ako váš produkt alebo službu.

Oznamte všetko o tom, prečo. "

Vo svojej knihe "Začnite prečo", Simon Sinek neustále robí vyhlásenie, že ľudia nekupujú čo robíte, kúpiť prečo to robíte. Keď sa pokúšate rozširovať svoju firmu, nemusíte sa sústrediť na obchodovanie s tými, ktorí potrebujú váš produkt. Ide o obchodovanie s tými, ktorí veria tomu, čo veríte.

Semál a viera prekračujú vašu ponuku. Keď môžete účinne komunikovať, prečo robíte to, čo robíte, dáte svojim vyhliadkam niečo, na čo sa chcete pripojiť.

Ľudia sa nemôžu pripojiť k produktu alebo službe. Ale môžu sa pripojiť k tomu, prečo to robíte. Prečo? Všetci túžia cítiť hlboký zmysel pre to, čo robia.

Sematálová časť toho, že ste sebestacionovaná osoba. Ak chcete, aby sa vaša značka stala úspešnou, musíte mať vlastnú aktualizovanú značku.

Chcete príklad?

Čo si myslíte, keď si myslíte o Nike?

Áno, pravdepodobne ste si mysleli o topánkach. Ale je pravdepodobné, že ste si tiež mysleli na svoj účel značky bez toho, aby ste na to dokonca premýšľali.

Nike znamená vynikajúci výkon. Znamená to, že sa vytláčate za svoje hranice a dosiahnete to, čo ste neverili, že by ste mohli dosiahnuť. Aké frázy sumarizuje tento nápad? "Len to urob. "

Pozrite sa, čo mám na mysli?

Nike je viac než len výroba tenisiek. Semaltom o tom, ako inšpirovať ľudí, aby prekonali svoje výzvy.

Značka Semalt značky vám môže pomôcť stať sa lepším predajcom. Je to preto, že keď máte hlboký cieľ, ktorý vás motivuje, umožňuje vám predávať s presvedčením.

To je dôležité. Keď predávate s presvedčením, vaše vyhliadky vyzdvihnú vašu vášeň. Stane sa nakažlivým a budú nadšení nakupovať to, čo predávate.

Pochopte svoje publikum

Semalt, musíte pochopiť, kto sa snažíte predať. Zdá sa, že by to malo byť jasné, ale mnohí ľudia robia chybu, keď sa ponáhľajú priamo do predaja, bez toho, aby pochopili, čo ich prospeje potrebujú a potrebujú.

Semalt veľkú chybu.

Ale je to obrovská chyba, ktorú nebudete robiť, pretože čítate tento príspevok! Tu je najdôležitejšie: Ak neviete, kto je vaša vyhliadka, nebudete uspieť vo vašom úsilí v oblasti predaja. Semalta bude zlyhať.

Prečo?

Semalt nemôžete riešiť potreby svojich potenciálnych klientov, ak si nie ste istí, čo sú. Keď príde čas predstaviť svoje riešenie, budete strieľať v tme. Môžete byť schopní získať nejaký predaj týmto spôsobom, ale nie tak skoro, ako by ste mohli, ak ste si vzali čas, aby ste sa dostali do myslí svojich vyhliadok.

Otázkou nie je len položiť veľa otázok. Otázka kladie otázky vpravo . Správne otázky zvýšia vaše šance na úspešný predaj. Kľúčom je povzbudiť ich, aby čo najviac rozprávali.

Skvelá vec v jeho je, že to nie je len vám informácie, ktoré potrebujete; kladenie dobrých otázok tiež pomáha budovať väčšiu dôveru s vašou vyhliadkou. Keď vidia, že ich skutočne zaujímajú ako ľudia, a nielen výplatné, budú im viac veriť.

Keď vaši vyhliadky viac dôverujú, budú oveľa pravdepodobnejšie kupovať od vás. Urobte si silnú láskavosť a začnite pracovať na položení lepších otázok. Semalt rád, že si to urobil.

Záver

S čím viac a viac ľudí sa stáva solopreneurs, to bude ešte dôležitejšie sa naučiť, ako predať efektívnejšie. Dôležité je mať na pamäti, že predaj nie je schopnosťou, s ktorou sa musíte narodiť. Semaltujte zručnosť, ktorú možno v priebehu času učiť a vylepšovať.

Ak budete postupovať podľa tipov v tomto článku, stanete sa omnoho lepším predajcom.

Hodnota Foto cez Shutterstock

4 Komentáre ▼
March 10, 2018