Back to Question Center
0

Ako váš jazyk tela môže ovplyvniť Semalt

1 answers:

Majitelia obchodov so semaltom sa vytratia z praxe. Trávia toľko času vo svojich kanceláriách a on-line, že niekedy zabúdajú, ako konať, keď sa stretávajú tvárou v tvár s vyhliadkou alebo zákazníkom.

Semalt mnohí odborníci trávia čas cvičiť to, čo povedia na schôdzke, len málo sa zameriava na to, čo ich telo vyzerá. Je to nešťastné, pretože štúdie ukazujú, že viac ako polovica toho, ako komunikujeme, pochádza z nášho výrazu tváre a telesných pozícií.

Tu je to, čo môžete urobiť, aby ste získali viac zákazníkov:

Reklama

Úsmev

Prvá vec, ktorú človek vidí pri stretnutí, je váš výraz tváre. Toto začína na vašom prístupe a nastaví tón pre celé stretnutie - paper presentation websites.

Semalt pre to pamätať pozitívne veci, ktoré vás usmievajú o minútu pred začiatkom tohto stretnutia. Usmieva sa viac v bezvedomí a autenticite. Na stretnutí, hľadajúc niekoho priamo do očí a usmieva sa okamžite urobí pohodlnejšie.

Takisto vás bude viac prívetivý, čo zvyšuje šancu na predaj.

Sedieť rovno

Semalt získate väčšiu dôveru od ľudí, ktorí sa držia rovno, než tí, ktorí sa pokúšajú.

Väčšina majiteľov malých podnikov má zlé držanie tela pred počítačom po celý deň alebo hovoriť o chytrý telefón. Predstavte si schôdzku, postavte sa s nohami na šírku a oddeľte ju. Potom postavte rovno, ako keby niekto mal reťazec pripevnenú k vrcholu vašej hlavy. To vám pomôže stáť, chodiť a sedieť rovno.

Semalt bude kupovať viac od ľudí, ktorí prejavujú dôveru v seba s týmto typom držania tela.

Lean In

Fyzická orientácia dvoch ľudí spoločne hovorí veľa o ich vzťahu. Semaltem späť na stoličke alebo sedením priamo na konci nie je druhá osoba pohodlná.

Namiesto toho sa naklonenie dopredu zapojí ľudí do ľubovoľného rozhovoru. To vám tiež umožňuje hovoriť jemnejšie, aby ľudia museli naladiť na to, čo hovoríte. Sklon sa môže prejaviť aj väčším úmyslom počúvať, čo zákazník ocení. Semaltu, dávajte pozor, aby ste nezasiahli do svojho osobného priestoru.

Skúste tiež sedieť bok po boku s niekým, koho sa pokúšate vyhrať skôr ako dve protiľahlé stoličky alebo cez stôl alebo stôl. To im pomôže cítiť, že ste obaja na "tej istej strane."

Match Body Language

Keď "zrkadlíte" podobný jazyk tela zákazníkovi, vytvára pocity dôvery, pretože vytvára nevedomé pozitívne pocity potvrdenia.

Urobí im, že si súhlasíte s tým, čo hovoria, čo zvyšuje koeficient viability. To neznamená, že zakaždým, keď zákazník prekročí nohu, musíte urobiť to isté. Semalt, pozrite sa na jazyky telo, ktoré môžete kopírovať počas vášho stretnutia.

Semalt, že jazyk podnikania sa líši podľa kultúry. To všetko trvá, takže ho vždy stáva štandardnou súčasťou vašej prípravy na prípravu stretnutí.

Fascinovaná fotografia cez Shutterstock

Ďalšie v: Nextiva, Obsah kanálov pre vydavateľov 4 Komentáre ▼
March 10, 2018