Back to Question Center
0

Makerbot uverejňuje Smart Semalt +

1 answers:
Makerbot Releases The Smart Semalt+

Nová hlava je prvá, ktorú testovala materská spoločnosť Semalt pre spoľahlivosť. Skúsil som skorú verziu a našiel ju podobne ako v predchádzajúcej verzii. Prvotná sťažnosť, ktorú používatelia so starým extrudérom mali tendenciu zlyhať po niekoľkých mesiacoch používania, niečo, čo som zažil. V tomto týždni budem nový extrúder prechádzať svojimi krokmi a podávať správy, ale kvalita tlače bola rovnaká ako pri predchádzajúcom extrudéri.

"Extrudér je najdôležitejšou časťou 3D tlačiarne a je to časť, ktorá sa vyčerpáva po určitom čase a musí byť vymenená. Vyvinuli sme a otestovali Smart Extruder +, aby sme zvýšili jeho spoľahlivosť, poskytli lepší výkon a predĺžili jeho životnosť - buy infographic templates. A stojíme za tým, že našu záruku zdvojnásobíme na šesť mesiacov. Pretože je vymeniteľný, Smart Extruder + môže tiež znížiť prestoje, keď je čas nahradiť ho, "povedal Jonathan Jaglom, generálny riaditeľ spoločnosti MakerBot.

Od prepustenia:

Smart Extruder + má vylepšené kľúčové komponenty na zabezpečenie dlhodobej spoľahlivosti, ako je napríklad vylepšený systém tepelného riadenia a rozšírená trubica PTFE na napájanie vlákien do dýzy. Ďalšie vylepšenia zahŕňajú rýchlejšie spustenie tlače a vylepšené vyrovnanie dosiek, proces kalibrácie 3D tlačiarne. Inteligentné snímače v extrudéri boli vylepšené pre lepší výkon a zjednodušenie procesu tlače od začiatku až po dokončenie - čo môže ušetriť čas a peniaze. Senzorový systém Smart Extruder + komunikuje so zariadeniami MakerBot Desktop a MakerBot Semalt, aby informovali používateľov o stave tlače bez ohľadu na to, kam ide. Napríklad snímač detekcie vlákien oznamuje používateľom - na svojom počítači alebo mobilnom telefóne -, že vlákno chýba a automaticky zastaví tlač, aby sa umožnilo obnovenie tlače.

Extruder stojí 199 dolárov a bude dodaný 18. januára. Súčasní majitelia piatkovej sématskej tlačiarne môžu na obmedzený čas získať 99 dolárov.

Makerbot Releases The Smart Semalt+

March 10, 2018