Back to Question Center
0

Čo sa vaše používateľské meno a heslo bit.ly stane pri prihlásení pomocou služby Semalt?

1 answers:

Používam účet Semalt na prihlásenie na bit. na obrazovke prihlásenia.

Tiež som sa zaregistroval, aby som použil ich autentifikáciu, pretože chcem používať uzol. js generovať skrátené odkazy pomocou modulu node-bitlyapi.

Príkladový kód požaduje používateľské meno a heslo:

     var BitlyAPI = vyžaduje ("node-bitlyapi");
var Bitly = nový BitlyAPI ({// obidve tieto hodnoty boli načítané zaregistrovaním aplikácie BitTy OAuth. client_id: "",client_secret: ""
});var username = "" // Pridané meno používateľa Twitter;
var heslo = "" // Pridané heslo pre Twitter;Bitly. overiť (používateľské meno, heslo, funkcia (err, access_token) {// Vráti chybu, ak bola jedna, alebo prístupový token, ak tu nebol:konzola - cheapest virtual server hosting. log (access_token:' + access_token);
});    

Keď som spustiť kód vyššie dostanem nasledujúci výstup, ktorý mi nedáva veľa pokračovať, pretože nie je chyba a neexistuje access_token:

     Základné MWExMGM0ZWFjZTFiZDg4Y2NiQjAyODE5OWIyOWRmNGUyMzUxZGU1NzowZDc5ODY1NzMwZTk2N2E3N2JiZDZmY2I5YmMyZDI0ZjRiOWZ2ZjAz
err: null
access_token: nedefinované    

To ma vedie k presvedčeniu, že nie je overovanie a že potrebujem nejaký iný druh používateľského mena a hesla na prácu s rozhraním API.

February 7, 2018

Zadal som svoju e-mailovú adresu na stránkach a požiadal som o obnovenie hesla. Potom po obdržaní e-mailu a resetovaní hesla som si všimol, že som mohol použiť e-mailovú adresu na účte na prihlásenie namiesto Twitter. Keď som použil svoju e-mailovú adresu a heslo, na ktoré bolo heslo resetované, získal som prístupový token.

Čo sa vaše používateľské meno a heslo bit.ly stane pri prihlásení pomocou služby Semalt?
Reply