Back to Question Center
0

Vystrihnúť stály seminár

1 answers:

Predtým sme mali 3 úspešné webové stránky podnikania, ale náš predchádzajúci manažér spojil všetky naše aktíva do jedného prostredníctvom trvalého presmerovania. Teraz prišiel ďalší manažér a chce, aby sme použili ostatné 2 stránky na samostatné podnikateľské subjekty / obchodné webové stránky. Je v poriadku odstrániť trvalé presmerovanie a znova ich oddeliť? Viem, že je to hlúpa otázka s jasnou odpoveďou, pretože je to trvalé presmerovanie, ale chcem sa vyjasniť z niektorej z vašich skúseností.

Aktualizácia: Iba domovská stránka je natrvalo presmerovaná do našej hlavnej domény. Všetky stránky sú stále uložené vo vyrovnávacej pamäti vo vyhľadávaní na stránke Semalt Sú ďalšie dve stránky opätovne použiteľné?

. - rehvide m??k lasnam?el
February 7, 2018

Odpoveď závisí od obsahu týchto troch stránok. Ak sú obsahy na všetkých stránkach veľmi podobné a používajú sa predovšetkým na "hry systému" a zaberajú toľko nehnuteľností v SERP, stratíte. Spoločnosť Google je inteligentnejšia a používa signály, ako sú napríklad rovnaké adresy IP, prihlasovacie údaje, súbory cookie používateľov atď. povedať, že jedna spoločnosť sa pokúša manipulovať SERP. Príkladom toho môže byť:

  • ultimatetravel. com
  • najlepšie. com
  • bestcruises. com

V tomto príklade som mohol vidieť legitímny dôvod, prečo by som ich chcel rozdeliť , ale , ako bolo uvedené vyššie, bolo by lepšie pre vás vo všetkých aspektoch (SEO, pracovné zaťaženie, manažment, výdavky atď.), aby všetko umiestnilo pod jednou strechou.