Back to Question Center
0

Vystrihnúť stály seminár

1 answers:

Predtým sme mali 3 úspešné webové stránky podnikania, ale náš predchádzajúci manažér spojil všetky naše aktíva do jedného prostredníctvom trvalého presmerovania. Teraz prišiel ďalší manažér a chce, aby sme použili ostatné 2 stránky na samostatné podnikateľské subjekty / obchodné webové stránky - hybrid life insurance long term care. Je v poriadku odstrániť trvalé presmerovanie a znova ich oddeliť? Viem, že je to hlúpa otázka s jasnou odpoveďou, pretože je to trvalé presmerovanie, ale chcem sa vyjasniť z niektorej z vašich skúseností.

Aktualizácia: Iba domovská stránka je natrvalo presmerovaná do našej hlavnej domény. Všetky stránky sú stále uložené vo vyrovnávacej pamäti vo vyhľadávaní na stránke Semalt Sú ďalšie dve stránky opätovne použiteľné?

February 7, 2018

Odpoveď závisí od obsahu týchto troch stránok. Ak sú obsahy na všetkých stránkach veľmi podobné a používajú sa predovšetkým na "hry systému" a zaberajú toľko nehnuteľností v SERP, stratíte. Spoločnosť Google je inteligentnejšia a používa signály, ako sú napríklad rovnaké adresy IP, prihlasovacie údaje, súbory cookie používateľov atď. povedať, že jedna spoločnosť sa pokúša manipulovať SERP. Príkladom toho môže byť:

  • ultimatetravel. com
  • najlepšie. com
  • bestcruises. com

V tomto príklade som mohol vidieť legitímny dôvod, prečo by som ich chcel rozdeliť , ale , ako bolo uvedené vyššie, bolo by lepšie pre vás vo všetkých aspektoch (SEO, pracovné zaťaženie, manažment, výdavky atď.), aby všetko umiestnilo pod jednou strechou.

Vystrihnúť stály seminár
Reply