Back to Question Center
0

Instantný náhľad v nástroji Google Webmaster Semalt preberá účet robots.txt v účte?

1 answers:
.

  • Ak načítať priečinok ako googlebot, vytiahne ok, takže mi nehovorí nič o tom, či blok pracuje
  • Viem, že existuje nástroj na kontrolu blokovania, ale závisí od vstupu robotov. txt

Preto som sa pokúsil o Instant Semalt a ja nezískam ukážku toho, čo vidí bot ("pre-render), takže si myslím, že to znamená, že je to preto, že roboty. txt, takže nie som si istý, ako to vedel, že táto zložka je zablokovaná? (zobrazuje iný nový priečinok, ktorý nie je zablokovaný)

- debt settlement debt negotiation debt consolidation
February 7, 2018

Ak ste nasledovali https: // support. Google. com / webmasters / answer / 156449? hl = sk potom by ste mali byť v poriadku. Robot. txt by mal tieto oblasti riadne zablokovať. Počkajte aspoň pár dní až týždeň, potom skontrolujte nástroje pre správcov webu (zaregistrujte sa, ak ste to ešte neurobili) a ukáže vám, koľko stránok zablokovali roboty. txt a uvidíte, že tieto stránky časom zmiznú z Vyhľadávania Google.

Tiež ak máte súbor Sitemap, ktorý odošlete spoločnosti Google, alebo dokonca HTML mapu stránok, nemáte zablokované stránky uvedené tam, pretože to môže viesť k tomu, že stránky sú indexované, aj keď sú blokované robotmi. txt

Dokonca aj keď blokujete veci robotmi. txt nezaručuje, že vyhľadávacie nástroje nebudú indexovať.

Verím, že okamžitý náhľad v nástrojoch pre správcov webu zohľadňuje roboty. txt ako faqs pre funkciu okamžitého ukážky uvádza, že pri blokovaní bude generovaná chyba.

Vybavený: Zdroj je nepovolený, aby sa prebralroboty. txt pre Googlebot.

https: // stránky. Google. com / site / webmasterhelpforum / sk / faq-instant-náhľad # 14