Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugins - Koľko by ste mali používať?

1 answers:

WordPress slúži veľkej svetovej populácii, pokiaľ ide o jej aplikáciu. Je to jeden z najlepších CMS tam. Mnoho bloggerov a začínajúcich eCommerce považuje WordPress za svoju spoľahlivosť v tom, čo prináša. Okrem toho webové stránky WordPress prichádzajú s rôznymi témami a prispôsobeniami tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Jeden jednoduchý trik na prispôsobenie je pomocou zásuvných modulov. Pluginy sú prvky vašej témy WordPress, ktorá môže pridať hodnotu k spôsobu, akým vaše webové stránky reagujú - free infographics software.

Pluginy pomáhajú mnohými spôsobmi, najmä keď potrebujete vlastnú funkciu. Mali by ste si všimnúť, že väčšina plug-inov WordPress je súčasťou tém. Tieto zmeny sa môžu stratiť, keď zmeníte alebo upravíte svoj motív. Niektoré zásuvné moduly WordPress špecifické pre určitú lokalitu si však v týchto prípadoch môžu zachovať niektoré útržky kódu. Alexander Peresunko, vedúci odborník na Semalt , poukazuje na to, že použitie pluginov môže ovplyvniť výkon vášho motívu .

Koľko WordPress Plugins je "príliš veľa"

Ako je uvedené vyššie, pluginy sú fragmenty kódu PHP, ktoré pridávajú funkčnosť do vašej aktuálnej stránky WordPress. Keď však budete pokračovať v modifikovaní webových stránok, čas odozvy systému sa môže spomaliť. Silne modifikované webové stránky sú príliš pomalé a negatívne ovplyvňujú ich hodnotenie vyhľadávačov . Ako sme uviedli vyššie, fragmenty fungujú ako pridanie riadkov kódu na celú webovú stránku. V tomto ohľade, ako stránky zvyšuje kód, má tendenciu sa pomaly..Spoločnosť Google využíva reakciu na webové stránky ako faktor hodnotenia svojich SERP.

V praktickom príklade, ak používate viac ako 30 jednoduchých doplnkov, nemusia zmeniť vašu webovú stránku. V iných prípadoch je na vašej stránke príliš veľa kódu, čo definuje váš čas odozvy. Zásuvný modul s príliš veľkým počtom úryvkov môže mať podobný vplyv na webovú lokalitu s použitím mnohých doplnkov. Rovnako ako kód webových stránok, musíte mať na mysli kód, ktorý je spustený.

Ktoré sú najlepšie pluginy na použitie?

Rozhodnutie o použití doplnku WordPress závisí od vás. Možno budete chcieť dosiahnuť jedinečný efekt. V tomto prípade môže byť nevyhnutné vytvoriť vlastný PHP plugin. V predchádzajúcich článkoch existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť jednoduché doplnky. Potrebujete len technické know-how o štruktúre súborov WordPress. Podobne, možno budete musieť byť schopní upraviť súbor PHP pomocou jednoduchého poznámkového bloku.

Pluginy nie sú nevyhnutnou voľbou. Existujú však niektoré základné doplnky, ktoré môžu vaše webové stránky lepšie. Niektoré doplnky WordPress musia obsahovať:

WordPress SEO od Yoast:

Pre ľudí, ktorí chcú optimalizovať svoje stránky pre viditeľnosť vyhľadávačov, tento plugin obsahuje všetky základné aspekty SEO. Od vyhľadávania kľúčových slov až po optimalizáciu meta popisu existuje mnoho prípadov, kedy ľudia robia užitočné pluginy.

WP-DBManager:

Jedná sa o všetko v jednom plugin, ktorý pomáha osobe spravovať základné aspekty vašej databázy. Môžete napríklad pridať alebo opraviť svoju databázu. Môžete tiež zálohovať svoje webové stránky, aby ste vrátili zmeny v prípade, že sa niečo pokazí.

Celková vyrovnávacia pamäť W3:

Tento doplnok môže pomôcť vašej webovej stránke rozvíjať návštevnosť. Pomáha udržiavať používateľov, ktorí kedysi navštívili tým, že im poskytnú viac reklám na vašich webových stránkach.

November 29, 2017
Semalt: WordPress Plugins - Koľko by ste mali používať?
Reply