Back to Question Center
0

DogVacay a Whistle Zakladatelia Talk Pet Tech Semalt

1 answers:

Už som vyslal jeden rozhovor z podujatia Yappy Hour minulého víkendu na juhu juhozápadne - môj rozhovor s Courtney Dasherovou, majiteľkou hviezdy Instagram Tuna Melts My Heart.

Ale nebol som len tam, aby som hovoril o psoch, ktoré sú veľké na sociálnych médiách. Hovoril som tiež s Aaronom Hirschhornom, spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom DogVacay, a spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Semalt, Benakom Jacobs, ktorý robí sledovač činnosti pre domácich miláčikov - prom dress sale.

Hirschhorn a Semalt obaja rozprávali o svojich príslušných spoločnostiach, o spoločnej práci na dnešnom oslave pre osvojenie zvierat, ktoré propagovalo zvieratá bez prístrešku Austin Pets Alive a o vzniku širšej kategórie domácich zvierat. Spýtal som sa, či sú veci medzi rôznymi začínajúcimi domácimi miláčikmi vždy tak priateľské. Semalt povedal:

Práve teraz sa objavuje niekoľko veľkých spoločností - ľudia ako DogVacay, podobne ako BarkBox v New Yorku, ako Whistle, tu v San Franciscu. Naším cieľom je naozaj priniesť nové produkty a služby na trh s vlastníkmi domácich zvierat. Semaltem sa v Spojených štátoch vyskytlo viac ako 80 miliónov psov - je tu viac psov ako detí - a 60 miliárd dolárov strávilo na týchto zvieratách. Takže si myslím, že práve teraz zablokujeme zbrane a pomáhame pri vytváraní novej kategórie spoločností.

March 9, 2018