Back to Question Center
0

Semalt Expert - 7 Musí mať WordPress Plugin Typy

1 answers:

Nemôžeme poprieť skutočnosť, že viac ako 25% webových stránok a blogov je napájaných WordPress, čo je najlepší online systém pre správu obsahu. Tam boli časy, kedy blogger.com bola jedinou voľbou pre obchodníkov s obsahom a spisovateľov, ale teraz WordPress je široko používaný a páčil sa kvôli svojej schopnosti rozšíriť funkcie stránky. Jednoducho povedané, môžete jednoducho pridať stovky až tisíce doplnkov do vašej stránky WordPress a zlepšiť jej výkonnosť. Plug-ins uľahčili programátorom a programátorom vytvárať a udržiavať profesionálne webové stránky. Nepotrebujete žiadne technické znalosti na spustenie webových stránok, pretože sú tam aplikácie WordPress, ktoré vám uľahčia prácu a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Niektoré doplnky WordPress nám pomáhajú zvýšiť návštevnosť webových stránok alebo blogov, zatiaľ čo ostatné nám pomáhajú zlepšiť mieru konverzie a znížiť mieru odchodov.

Oliver King, vedúci expert na Semalt Digital Services, prispôsobil 7 hlavných typov pluginov WordPress, o ktorých by ste mali vedieť.

1. Ukladanie do vyrovnávacej pamäte

Ukladanie do vyrovnávacej pamäte je jedným z najlepších a najznámejších aspektov vášho online obchodu. Môže drasticky znížiť čas načítania vašich webových stránok a ponúka výnimočný zážitok pre používateľov. Tiež vás naznačuje, ako môžete znížiť mieru odchodov zo stránky a ponechať dobrý vplyv na vyhľadávače, najmä Google. Čím rýchlejšie sa vaše stránky načítajú, tým vyššie a lepšie je ich hodnotenie vyhľadávačov. Nemalo by byť prekvapením, že návštevníci majú tendenciu sa pohybovať od vašich stránok, ak sa do piatich sekúnd nezaťažia. To je dôvod, prečo musíte zlepšiť rýchlosť načítavania vašich stránok pomocou správneho typu zásuvných modulov. Hoci existuje veľa možností, ale najlepšie pluginy WordPress sú W3 Total Cache a WP Super Cache.

2. Možnosť predplatného

Musíte počuť, že peniaze sú všetko poštou. To je to, čo úspešní podnikatelia veria v. Obrovský zoznam účastníkov vám môže pomôcť rast vášho podnikania rýchlejšie a môže dostať vás veľa predajných vedie. Umožní tiež správcom webových stránok vracať návštevníkov na svoje stránky a blogy rýchlo..Najlepšie zásuvné moduly pre vašu stránku WordPress sú Subscription Newsletter a WP Subscriber Pro.

3. SEO

Ak chcete riadiť ekologickú návštevnosť svojich webových stránok alebo zlepšiť hodnotenie vyhľadávačov, mali by ste optimalizovať vaše webové stránky pre SEO. Pridanie meta názvov, popisov a metaznačiek ručne je pomerne hektické a nepríjemné, ale integrácia pluginov na vašu stránku odstráni manuálnu vôľu a pomôže vám okamžite pridať relevantné informácie. Najlepšie a najslávnejšie WordPress pluginy v tomto ohľade sú WordPress SEO od Yoast, One SEO Pack a SEO Ultimate.

4. Analytics

V skutočnosti by všetci webmasteri mali vedieť o poradie svojich webových stránok. Bez akejkoľvek správnej znalosti o kvalite vašej dopravy, nikdy nemôžete prijímať správne marketingové rozhodnutia. Preto by ste mali integrovať vaše stránky a nainštalovať na ne Google Analytics ako analytické nástroje. Jetpack je tiež dobrý na to, aby vám mohol ísť s tým, ako dostane správne dáta, bez toho, aby ste pre vás vytvárali zmätok.

5. Vstupné stránky

Vstupné stránky zohrávajú dôležitú úlohu pri zlepšovaní a zvyšovaní miery konverzie. Ak chcete zvýšiť predajný potenciál pre marketing obsahu, marketing sociálnych médií a marketing prostredníctvom e-mailu, mali by ste získať efektívne vstupné stránky. Vstupná stránka môže presvedčiť používateľov, aby sa zaregistrovali do vašich bulletinov a umožnili nákupy. V aplikácii WordPress existujú rôzne doplnky, ktoré vám pomôžu vytvoriť presvedčivé vstupné stránky, ale pristávacie stránky, Zedita a Optimize Press 2.0 sú najlepšie.

6. Súvisiace a známe príspevky

Takmer všetci správcovia webu zápasia s problémom vysokej miery odchodov. Používatelia prichádzajú na vaše webové stránky, čítajú obsah, zdieľajú a zdieľajú obsah a navštevujú ostatné stránky. Stane sa to, keď svoj príbeh neuvediete dojemne. Návštevník nebude tráviť viac ako tri sekundy na vašich webových stránkach a potrebujete znížiť mieru odchodov pre lepšie hodnotenie rebríčkov. Najslávnejšie doplnky WordPress, ktoré môžu pridávať populárne alebo súvisiace príspevky na vaše stránky sú WordPress Súvisiace príspevky aAnotovať ďalšie súvisiace príspevky Plugin.

7. Integrácia sociálnych médií

Stránky sociálnych médií nám pomáhajú veľa v online marketingu. Takmer všetky webové stránky sa zameriavajú na zvyšovanie návštevnosti zo sociálnych sietí. S viac ako deväťdesiat percent ľudí, ktorí používajú Facebook a Twitter na komunikáciu s rodinou a priateľmi, nie je nič lepšie ako používať pluginy sociálnych médií na ich zapájanie. Najlepšie pluginy WordPress v tomto ohľade sú Ultimate Social Deux, Floating Social Bar a Sociálne prepojenia.

November 29, 2017
Semalt Expert - 7 Musí mať WordPress Plugin Typy
Reply