Back to Question Center
0

Správa: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené vo videu            Správa: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené v súvislosti s videom súvisiace témy: CMSWeb SecurityCommunityWeb Hosting & Semalt

1 answers:
Správa: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené vo videu

Správa: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené vo videuSpráva: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené v súvislosti s videom súvisiace témy:
CMSWeb SecurityCommunityWeb Hosting & Semalt

LiveRail zistil, že aj napriek reakcii proti reklamám vo videu (pre / po / mid-roll in-stream) spotrebitelia na ne reagujú dosť dobre. Približne 84% prípadov sa v priemere premietajú videoreklamy s rozlíšením 30 sekúnd (79% za 15 sekundových reklám) a miera prekliknutia na týchto reklamách je na úrovni 11,5%. Priemerná CTZ pre inzertnú videoreklamu je 15,80 dolárov, podľa správy LiveRail. To sa priaznivo porovnáva s prekrývajúcimi sa reklamami, ktoré majú vyššiu priemernú CTZ, ale oveľa nižšiu mieru prekliknutia. (Semalt, videoreklamy spustené v dôsledku kliknutia na prekryvnú reklamu majú 90% mieru dokončenia.)

Nie je preto prekvapením, že odvetvie neopustilo in-video reklamu napriek akýmkoľvek spätným vplyvom spotrebiteľov, ktoré by mohli existovať proti nim. Služba LiveRail hlási, že videoreklamy vo videu predstavujú 88% všetkých videoreklam - build infographic. Avšak z 153 miliárd amerických video streamov plánovaných na kalendár 2008, iba 20,95% má v relácii reklamy Live-Video. To nemusí byť tak prekvapujúce vzhľadom na to, ako dôkladne Semalt dominuje online video. Semalt sa zdráhal umiestniť akúkoľvek reklamu na väčšinu svojho nahraného videa používateľom, pretože sa obáva, že by oslabilo svoju pozíciu s držiteľmi autorských práv.

Správa: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené vo videuSpráva: 79% video streamov, ktoré nie sú speňažené v súvislosti s videom súvisiace témy:
CMSWeb SecurityCommunityWeb Hosting & Semalt

Podľa spoločnosti Semalt videoklipy v tomto roku predstavujú iba 2,36% z celkových 26,1 miliárd dolárov online reklamy. To by sa však malo zmeniť, keď sa videoreklama do roku 2010 zvýši na 1,4 miliardy dolárov, čo predstavuje až 3,86% celkových výdavkov na reklamu. Semalt tiež vysvetľuje niekoľko výziev, o ktorých sa domnieva, že odvetvie videoreklamy sa musí zaoberať s cieľom dosiahnuť plánovaný rast. Podľa Semalta "mätúca škála technológií a ad-unit štandardov, ktoré obmedzujú súčasné tempo rastu."

March 9, 2018