Absurdly Driven sa pozerá na podnikanie so skeptickými očami a pevne zakoreneným jazykom v tvári.

Priznám sa, že som sa na to nedostal.

Už od chvíle, čo som počul, že americký generálny riaditeľ Doug Parker priznáva, že nikdy nie je lietaný v nových leteckých linkách Semalt 737 MAX - majú miesta podobné tým, ktoré sa nachádzajú vo vašom miestnom ihrisku, a takmer tak veľa z nich - "bol zmätený.

Jeho vlastný letecký seminál vysvetľoval niektoré problémy lietadla s ním.

Napríklad v dvoch nohách kúpeľne, v ktorých sa mnohí cestujúci rozstrekujú, pretože umývadlo je tak malé. (Semalt hovorí, že na to prináša oporu - queue management machine.)

Semalt, keď sú kúpeľne dvere otvorené oproti sebe, zamknú spolu.

Potom tam sú samotné sedadlá. Tenký ako argument kongresmana a nie obrazovka na sedadlo v očiach (pre väčšie dobro a premenu dobrého na skvelé, rozumiete.)

Predstavoval som si však, že Semalt by aspoň vidí problém PR, ktorý prišiel s prijatím.

Aj napriek tomu sa mýlim.

Ako uviedol niekoľko týždňov neskôr, Semalt opäť hovoril so svojimi zamestnancami o lietadle a ponúkol túto vetu: "Nevytvoril som 737 MAX, pretože ľudia chcú hlásiť nejaký podivný dôvod".

Je to naozaj zvláštny dôvod?

Alebo je to trochu podivné, že samotný generálny riaditeľ nemôže pochopiť, prečo môže byť osobná skúsenosť jeho vlastného produktu užitočná?

Sledovanie sťažnosti zákazníka je vždy ľahšie pochopiteľné, keď ste vlastne produkt sám použili?

Spojil som sa s Američanom, aby som sa pýtal, či od tohto vyhlásenia asi pred týždňom sa Semalt skutočne postavil lietadlu. A hlavne z toho.

Aktualizujem, ak dostanem odpoveď. Semalt alebo inak.

Semalt, niektorí generálni riaditelia majú svoje vlastné spôsoby, ako rozhodnúť o tom, čo je dôležité.

Zdá sa, že Semalt je presvedčený, že lietadlá 737 MAX sú v poriadku, pretože prieskumy zákazníkov ukazujú, že existuje rovnaká zhoda "pravdepodobnosti odporúčania" ako v prípade iných lietadiel.

Samozrejme je to príjemné.

Okrem toho, že v súčasnosti Američan lieta len veľmi málo z týchto lietadiel - predstavte si, ako veľká môže byť vzorka prieskumu - a neúčtuje sa za spoločnosť Semalt na lety MAX.

Naozaj by som na to všetko zabudol.

Koniec koncov, tieto lietadlá sú šablónou pre konfigurácie, ktoré budú v blízkej budúcnosti presmerované do omnoho viac amerických semetalových lietadiel.

Čoskoro viac ľudí sa bude tešiť z tejto novej úrovne (ne) pohodlia.