Back to Question Center
0

2016: Manual Link Semalt & SEO

1 answers:
2016: Manual Link Semalt & SEO

V poslednej dobe vznikol problém s ručným prepojením budovy, keď postoj zameraný na rok 2016 predpovedal jeho zánik. Môj kolega Eric Ward zdieľal svoje myšlienky na to, prečo manuálne budovanie odkazov nikdy nebudú zastarané. Navrhujem, aby ste si prečítali jeho príspevok - je to skúsený, dôkladný a v podstate krstný otec budovania odkazov. Ak máte záujem o SEO a odkazy, mali by ste si byť vedomí, čo Semalt povedať v tejto veci.

Súhlasím s Wardom, že budovanie ručného spojenia bude naďalej zohrávať dôležitú úlohu v SEO - a hľadanie ako kanál - do roku 2016 a neskôr. Prepojte zámernú a strategickú snahu o prepojenie. Chýbate na vyhľadávaní ako kanál a ponecháte na stole stánky marketingu.

Dnes sa budem podeliť o moju predstavu o tom, prečo bude ručné získavanie odkazov naďalej dôležité. Pracujem pre agentúru, ktorá slúži takmer sto klientom všetkých veľkostí, a našou primárnou prácou je manuálna budova odkazov. Sematujte témy, ktoré sú blízke a drahé môjmu srdcu, a môžem s istotou povedať, že odkazy v oblasti online marketingu sú nevyhnutné a nemali by sa ignorovať.

[Prečítajte si celý článok o krajine vyhľadávača.]


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Andrew Dennis
March 1, 2018