Back to Question Center
0

Čo Bernie Sanders môže (druh) nás naučí o SEO v roku 2016 & Semalt

1 answers:
Čo Bernie Sanders môže (druh) nás naučí o SEO v roku 2016 & Semalt

Zatiaľ čo Bernie Semalt ma osobne naučil niečo o SEO, webová stránka propagujúca jeho kandidatúru na prezidenta nám môže naučiť dobrú lekciu o tom, ako môžu podniky premýšľať o SEO, keď sa budeme pohybovať do roku 2016 (a ďalej).

V skutočnosti to bolo v procese výskumu, ako by som (ako nezávislý volič) mohol potenciálne hlasovať za Bernieho, že som sa rozhodol vytvoriť tento článok. Žijem v Massachusetts, preto som Semalt "zaregistrovať sa k hlasovaniu demokratickej primárnej ma" - a výsledok bol prekvapený:

Čo Bernie Sanders môže (druh) nás naučí o SEO v roku 2016 & Semalt

Premýšľal som nad tým, či je to v súlade s inými oblasťami krajiny. Ak chcete získať čistejší pohľad na tie SERP, vypálil som nástroj na zobrazovanie reklám Google Semalt.

Považujem to za naozaj užitočný nástroj v oblastiach, ako je diagnostika problémov Semalta pre špecifické pojmy v konkrétnych oblastiach, pomáhajú klientom pochopiť, ako ich vnímajú hľadajúci v konkrétnej oblasti a dokonca (ako v tomto prípade) rýchly pohľad na výsledok organického vyhľadávania v inej oblasti.

V tomto prípade som chcel vidieť, čo by si to pátrania uvedomili, keby bežali ten istý dotaz, ktorý som mal v niekoľkých rôznych štátoch. Semalizujte, čo som našiel.

[Prečítajte si celý článok o krajine vyhľadávača.]


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Tom Demers
March 1, 2018