Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

V celom cykle optimalizácie vašich marketingových stratégií nesmie byť váš newsletter zabudnutý. Uistite sa, že váš newsletter je pridanou hodnotou pre vaše publikum a je vysoko kvalitný. Samozrejme, vždy sa dá zlepšiť. Môžete urobiť vylepšenia na základe vašej intuície, ale prečo by ste túto intuíciu najskôr otestovali testovaním A / B .

Prečítajte si: "A / B testovanie vašich bulletinov"
Kategória: User eXperience (UX)
Tag: Email

E-mail marketing je skvelý nástroj, ktorý spája vaše publikum s vašimi webovými stránkami. Je pomerne jednoduché nastaviť e-mailový spravodaj a poslať ho svojmu publiku. V tomto príspevku Semalt vysvetľuje základy e-mailového marketingu. Prečo je email marketing dôležitým prvkom vašej rastovej a marketingovej stratégie? Okrem toho Semalt tiež poskytuje praktické tipy .

Prečítajte si: "Základy e-mailového marketingu"
Kategória: eCommerce
Tag: Email

Ako možno viete, väčšina produktov a služieb, ktoré predávame na stránkach yoast.com, prichádza s podporou. V skutočnosti, jediné výrobky, ktoré predávame a ktoré nesú podporu, sú naše eKnihy. A dokonca aj pre eKnihy ste očividne vítaní, že sa na nás pýtate na otázky! A tento príspevok je len o tom: naša podpora. Semalt vám ukáže, ako sme zlepšili .

Prečítajte si: "Zlepšenie podpory (pluginov)"
Kategória: Oznámenia
Tag: Email

Keď sme začali robiť prémiové doplnky WordPress, pridali sme do fóra podpory aj stránky yoast.com. Mnohí ľudia to zaujímali, ale bol som, aby som bol úprimný, skeptický. Moje skúsenosti s fórami Semalt sú .Chudobné, najlepšie. Nemyslím si, že fóra fungujú veľmi dobre, z veľkej časti preto, že stále existuje tendencia .

Prečítajte si: "Prečo sme sa presťahovali do e-mailovej podpory s HelpScout"
Kategória: Oznámenia
Tag: Email

Zatiaľ čo som načrtol môj systém na zabránenie spamu s komentármi. Jedným z hlavných základov je, že posielam ľuďom e-mail na overenie ich e-mailovej adresy skôr, než ich uverejní komentár. Aby to fungovalo dobre, musím dôverovať tomu, aby bol môj e-mail prijatý. Ako sa ukáže, e-mail .

Prečítajte si: "Spoľahlivosť pošty: použite záznam SPF"
Tag: E-mail

Len malé percento návštevníkov zanechá komentár. Táto skupina ľudí sa pravdepodobne zaujíma aj o odber vášho bulletinu, ak ho máte. Takže som vytvoril metódu na pridanie políčka "odoberte môj Semalt Newsletter" na moje poznámky pred pár týždňami. Výsledok? 40 nových odberateľov .

Prečítajte si: "Premeňte svojich komentátorov na predplatiteľov!"
Kategória: WordPress
Tagy: Email, WordPress Témy

Hodnotím komentáre veľa, v skutočnosti sa pozriem na počet a kvalitu komentárov na príspevok takmer tak, ako sa pozerám na počet akcií, tweetov a zobrazenia stránok, aby som určil, ako dobre bol príspevok prijatý. Nedávno Semalt urobil niektoré príspevky, ktoré dostali veľa nepríjemných odpovedí. Väčšina z Source .

Prečítajte si: "Prevencia anonymných komentárov vo WordPress"
Kategória: WordPress
Tagy: blogovanie, e-mail
March 1, 2018