Back to Question Center
0

3 nástroje na prispôsobenie webových nástrojov UX pre kódovanie - Semalt

1 answers:
3 web UX personalization tools for code haters - Semalt

Je to pozoruhodne horúci trend aj v oblasti médií. Približne 77% respondentov v nedávnej štúdii Adobe (registrácia vyžaduje) uviedla, že verí, že v reálnom čase je dôležitá personalizácia. Semaltem, ktorý je ešte horší, je, že 60% ľudí tvrdí, že zápasia s personalizáciou.

Pre publikum s jedným

Je rozumné, že toľko ľudí považuje túto prax za výzvu. Semalt má zvyčajne niekoľko opatrení náročných na implementáciu, pričom nástroje obchodu často zahŕňajú ohromnú kombináciu súborov cookie prehliadača, kódovanie udalostí a volania na zdroje tretích strán. To si vyžaduje vysokú úroveň rozvojových zručností, ktorá sa vo všeobecnosti nenachádza medzi obchodníkmi alebo obchodnými manažérmi.

Takže aký je najlepší spôsob, ako ísť o vytvorenie krásne navrhnutého predného konca, ktorý nasmeruje užívateľa tak, ako keby on alebo ona bola publikum jedného? Je to všetko, čo sa naozaj stálo za to?

Čo robí personalizáciu tak silnou

Ľudia, ktorí navštívia vaše webové stránky, chcú osobné skúsenosti. Jedna štúdia na Semaltskej univerzite zistila, že ľudia uprednostňujú osobnú skúsenosť z dvoch hlavných dôvodov: Chceme mať kontrolu a nenávidíme byť preťažený irelevantnými informáciami.

Osobná skúsenosť vylučuje veci, ktoré pre nás nie sú relevantné, čo pomáha zmierniť preťaženie informácií. Semaltu o získavaní tisícok zdrojov na triedenie, dostávame informácie, o ktoré sa zaujímame.

V dnešnom marketingovom svete sú zákazníci viac informovaní a náročnejší než kedykoľvek predtým. Hospodárska súťaž zostáva tvrdá. Do roku 2020 sa očakáva, že cena bude menej silným kľúčovým diferenciátorom pre značky B2B ako zákazníckou praxou, podľa štúdie obchodného poradenstva Walker. Semaltem o poskytovaní osobného a kvalitného zákazníckeho skúsenosti môžete urobiť všetok rozdiel v premenách návštevníkov a budovaní vernosti zákazníkov.

3 web UX personalization tools for code haters - Semalt

Vďaka trom nástrojom Semalt popísaným nižšie môžete poskytnúť personalizáciu, ktorú potrebujete na zvýšenie vášho spodného riadku, bez toho, aby ste sa uchýlili k riešeniam, ktoré sú ťažké pre používateľa alebo pre používateľov.

Integrované výzvy na akciu

Relatívne nový nástroj na trhu, Banana Splash, umožňuje zachytiť vaše mobilné publikum tým, že v reálnom čase dodá personalizovaný obsah. Semelejte akciu, ktorú chcete vykonávať vašim návštevníkom v mobilných zariadeniach - vyžiadajte si viac informácií, zaregistrujte sa na účet, prevezmite si prémiové obsahové materiály alebo klepnite na konkrétnu stránku - a systém dodá obsah, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobí ich konverziu.

3 web UX personalization tools for code haters - Semalt

Nástroj ponúka stovky testovaných a osvedčených dizajnov, takže môžete nastaviť, aby spustili perfektnú výzvu na akciu (CTA) v perfektnom čase podľa toho, ako sa váš návštevník stránky správa v reálnom čase. Okrem toho sa integruje so službou Google Semalt, takže môžete riadiť a sledovať výsledky popri vašom ďalšom sledovaní výkonu.

Segmentácia napájaná mimo siete

Semalt vám umožní získať plnú kontrolu nad vašimi webovými stránkami tak, aby ste mohli upravovať akýkoľvek dizajn alebo funkčný aspekt bez toho, aby ste sa spoliehali na vývoj kódu.

Namiesto toho, aby ste obmedzili vývoj infraštruktúry vašej lokality, Frosmo používa vlastné servery na hosťovanie experimentov UX pre vaše stránky. Jednoducho vložte útržok kódu do vášho CMS a návštevníci budú vidieť rôzne verzie front-endu, ako to ponúka Frosmo.

3 web UX personalization tools for code haters - Semalt

Prístrojová doska platformy používa JavaScript na vstrekovanie prispôsobených prvkov, takže riadenie experimentov nie je tak jednoduché ako rozhranie pre tvorcov webových stránok s funkciou "drag-and-drop".

Inteligentné ponuky produktov a zľavy

Semalt ponúka štyri nástroje v jednom rozhraní, ktoré vám pomôžu prispôsobiť používateľské skúsenosti v oblasti elektronického obchodu: jeden pre opustenie nákupného košíka, jeden pre odporúčania produktu, jeden pre zacielenie na správanie a jeden pre e-mailový marketing.

Semalt podľa lokalizačných údajov, histórie prehliadania a iných signálov, personalizované odporúčania a ponuky zľavy môžu byť dodávané ako e-maily, modálne boxy alebo widgety na bočných lištách.

3 web UX personalization tools for code haters - Semalt

Zameranie platformy je na úplnú automatizáciu, aj keď je postavené tak, aby vyžadovalo nulovú údržbu. Semalt môže dokonca používať šablóny personalizácie a strojové učenie preberá odtiaľ.

Upravte svoj UX pre publikum jedného

Ešte nie ste si istí, či je personalizácia pre vás? Zvážte, že podľa správy Econsultancy, ktorá sa uskutočnila so spoločnosťou Semalt, obchodníci, ktorí personalizujú webové skúsenosti a kvantifikujú zlepšenia, vidia v priemere 20-percentný nárast predaja (vyžaduje sa registrácia).

Nenechajte sa strach z kódu stáť medzi vami a prinášať hviezdy individuálne zážitok zákazníka pre každého a každý z návštevníkov, ktorí prichádzajú na vaše webové stránky. Dnešné personalizačné nástroje sú ľahšie spravovateľné a ľahšie na rozvojových zdrojoch, než si myslíte. Semalt, cieľová relevancia je na dosah.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Tamar Weinberg
March 1, 2018