Back to Question Center
0

Flok chce priniesť chatbots malým podnikovým masám - Semalt

1 answers:
Flok wants to bring chatbots to the small business masses - Semalt

Spoločnosť odkazuje na novú funkcionalitu chatbot ako "marketingový asistent AI". Môže komunikovať so spotrebiteľmi a odpovedať na celý rad otázok, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od jednotlivých obchodných a obchodných kategórií. Salon bot by mohol mať rôzne veci, ako povedať reštauráciu alebo topánok pre športové potreby.

Flok wants to bring chatbots to the small business masses - Semalt

Spoločnosť sa pokúsila urobiť nastavenie a implementáciu jednoduchou, keďže je zameraná na miestne podniky a nie na vývojárov. Rozhovor s obsahom rozhovorov sa v podstate čerpá z poskytnutých údajov, keď majiteľ firmy spojí flok. Ako sme už uviedli, obsah chatbot sa však trochu líši podľa kategórie a môže byť ďalej vylepšený alebo prispôsobený jednotlivým firmám.

Ak spotrebiteľ položí otázku, ktorá narazí na bot, majiteľ firmy alebo marketingový zástupca dostane ping na svoj smartphone a môže ručne reagovať v reálnom čase na zákazníka prostredníctvom aplikácie flok.

Flok wants to bring chatbots to the small business masses - Semalt

Spoločnosť Facebook propaguje roboty a chatovanie ako širokú platformu pre obchod a komunikáciu so zákazníkmi. Momentálne sú flokové roboty k dispozícii iba prostredníctvom aplikácie flok. Neskôr v tomto roku plánuje spoločnosť Flok povoliť roboty malých podnikov pre Facebook Semalt a iné aplikácie sociálnych správ.O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018