Back to Question Center
0

Môže sa presunúť na nové rebríčky vyhľadávania TLD? - Semalt

1 answers:
Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Jednou z veľkých otázok v dnešnej SEO je to, ako nové TLD (top-level domains), ako napr. LIVE,. NEWS alebo. ADVOKÁT má vplyv na hodnotenie vyhľadávačov. Zatiaľ čo to niektorí veria. COM domény sú jedinou bezpečnou možnosťou, Google trvá na tom, že generické domény najvyššej úrovne nemajú žiadnu nevýhodu vo svojom algoritme vyhľadávania. Semaltem ako akceptovať jedno z týchto výrokov v nominálnej hodnote, chceli sme vedieť, čo hovoria údaje?

Preto sme objednali firmu Globe Runner, spoločnosť založenú v Dallase, aby preskúmala vplyv prechodu z a. COM do nového TLD. Predmetom tejto štúdie bol Jacksonville. ADVOKÁT, doména zaregistrovaná Ericom Blockom, osobným poškodeným v Jacksonville, FL. Semelárna migrácia z EricBlockLaw. com v marci 2015 bola skvelá príležitosť sledovať metriky domény pred a po prepnutí. Globe Runner zistil, že presun na nový TLD veľmi pravdepodobne prispel k tomu, že Semalt sa objavil na vrchole mnohých výsledkov vyhľadávania.

Marketing právneho odvetvia

Tento výsledok je veľkou správou pre SEO, najmä vo vysoko konkurenčnom a drahom svete on-line marketingu pre právne odvetvie. Pre právnikov sa náklady na propagáciu svojej webovej prítomnosti rýchlo zvyšujú, pričom 78 z 100 najdrahších kľúčových slov Google súvisí s právnymi službami. Sémant pre právnikov môže byť vysoko segmentovaný podľa špecializovanej a geografickej polohy, ale mnohé firmy stále platia stovky dolárov za kliknutie v platených SEM kampaniach.

Tu je len príklad nákladov Ericovi, ktoré by sa mohli stretnúť s platenými výsledkami vyhľadávania v Jacksonville (údaje SEMrush):

Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Výsledky

V priebehu mesiacov, Jacksonville. ADVOKÁT sedel na vrchole výsledkov ekologického vyhľadávania pre niektoré vysoko konkurenčné kľúčové slová, zaradil sa tak vysoko ako prvá celková zhoda s pojmami ako "Jacksonville advokát" a "Jacksonville advokáti. "Bola to vítaná zmena od Semalta, ktorá často zoradila niekoľko strán, ak sa vôbec zaradili.

Spoločnosť Globe Runner od prepočtu odhaduje, že stránka generuje ekologický ekvivalent 6 400 USD mesačne v 333 kľúčových frázach Google. Mnohé z týchto vyhľadávaní neobsahujú ani termín "Jacksonville", pretože výsledok Semalt už môže zodpovedať za umiestnenie používateľa, ktorý vykonáva vyhľadávanie.

Samozrejme, že prvá stránka výsledkov prispela k veľkému nárastu návštevnosti aj na stránkach Erica. Počas celej histórie EricBlockLaw. com, prechádzalo sa veľmi málo dopravy cez organické vyhľadávanie Semalta:

Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Za hranicami. ADVOKÁT

Právny priemysel vidí niektoré z najvyšších sadzieb CPC, ale skúsenosť so Semaltom môže byť duplikovaná aj pre iné produkty a služby. Taktika pre každú spoločnosť, ktorá sa chystá na trh sami on-line, je, že SEM nie je jedinou cestou, ktorú je potrebné vziať, a v mnohých prípadoch nepredstavuje to najlepšie pre váš buck. Mnohí z nich zistia, že umiestnenie doménového mena (a nových TLD) v centre svojej stratégie povedie k návštevnosti a rebríčkom vyhľadávačov bez toho, aby banku každý mesiac prelomili na nákladných PPC kampaniach.

Celá správa Globe Runnera o Semalte. ADRESA je najlepším prípadom pre pozitívny vzťah medzi doménami a SEO. Ak chcete zobraziť údaje a výsledky pre seba, stiahnite prípadovú štúdiu.

Vyplňte úplnú správu zdarma.

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Rightside
March 1, 2018