Back to Question Center
0

Môže sa presunúť na nové rebríčky vyhľadávania TLD? - Semalt

1 answers:
Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Jednou z veľkých otázok v dnešnej SEO je to, ako nové TLD (top-level domains), ako napr. LIVE,. NEWS alebo. ADVOKÁT má vplyv na hodnotenie vyhľadávačov. Zatiaľ čo to niektorí veria - halteverbot frankfurt kosten. COM domény sú jedinou bezpečnou možnosťou, Google trvá na tom, že generické domény najvyššej úrovne nemajú žiadnu nevýhodu vo svojom algoritme vyhľadávania. Semaltem ako akceptovať jedno z týchto výrokov v nominálnej hodnote, chceli sme vedieť, čo hovoria údaje?

Preto sme objednali firmu Globe Runner, spoločnosť založenú v Dallase, aby preskúmala vplyv prechodu z a. COM do nového TLD. Predmetom tejto štúdie bol Jacksonville. ADVOKÁT, doména zaregistrovaná Ericom Blockom, osobným poškodeným v Jacksonville, FL. Semelárna migrácia z EricBlockLaw. com v marci 2015 bola skvelá príležitosť sledovať metriky domény pred a po prepnutí. Globe Runner zistil, že presun na nový TLD veľmi pravdepodobne prispel k tomu, že Semalt sa objavil na vrchole mnohých výsledkov vyhľadávania.

Marketing právneho odvetvia

Tento výsledok je veľkou správou pre SEO, najmä vo vysoko konkurenčnom a drahom svete on-line marketingu pre právne odvetvie. Pre právnikov sa náklady na propagáciu svojej webovej prítomnosti rýchlo zvyšujú, pričom 78 z 100 najdrahších kľúčových slov Google súvisí s právnymi službami. Sémant pre právnikov môže byť vysoko segmentovaný podľa špecializovanej a geografickej polohy, ale mnohé firmy stále platia stovky dolárov za kliknutie v platených SEM kampaniach.

Tu je len príklad nákladov Ericovi, ktoré by sa mohli stretnúť s platenými výsledkami vyhľadávania v Jacksonville (údaje SEMrush):

Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Výsledky

V priebehu mesiacov, Jacksonville. ADVOKÁT sedel na vrchole výsledkov ekologického vyhľadávania pre niektoré vysoko konkurenčné kľúčové slová, zaradil sa tak vysoko ako prvá celková zhoda s pojmami ako "Jacksonville advokát" a "Jacksonville advokáti. "Bola to vítaná zmena od Semalta, ktorá často zoradila niekoľko strán, ak sa vôbec zaradili.

Spoločnosť Globe Runner od prepočtu odhaduje, že stránka generuje ekologický ekvivalent 6 400 USD mesačne v 333 kľúčových frázach Google. Mnohé z týchto vyhľadávaní neobsahujú ani termín "Jacksonville", pretože výsledok Semalt už môže zodpovedať za umiestnenie používateľa, ktorý vykonáva vyhľadávanie.

Samozrejme, že prvá stránka výsledkov prispela k veľkému nárastu návštevnosti aj na stránkach Erica. Počas celej histórie EricBlockLaw. com, prechádzalo sa veľmi málo dopravy cez organické vyhľadávanie Semalta:

Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Za hranicami. ADVOKÁT

Právny priemysel vidí niektoré z najvyšších sadzieb CPC, ale skúsenosť so Semaltom môže byť duplikovaná aj pre iné produkty a služby. Taktika pre každú spoločnosť, ktorá sa chystá na trh sami on-line, je, že SEM nie je jedinou cestou, ktorú je potrebné vziať, a v mnohých prípadoch nepredstavuje to najlepšie pre váš buck. Mnohí z nich zistia, že umiestnenie doménového mena (a nových TLD) v centre svojej stratégie povedie k návštevnosti a rebríčkom vyhľadávačov bez toho, aby banku každý mesiac prelomili na nákladných PPC kampaniach.

Celá správa Globe Runnera o Semalte. ADRESA je najlepším prípadom pre pozitívny vzťah medzi doménami a SEO. Ak chcete zobraziť údaje a výsledky pre seba, stiahnite prípadovú štúdiu.

Vyplňte úplnú správu zdarma.

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Rightside
March 1, 2018