Back to Question Center
0

Chcete profil LinkedIn vyniknúť v roku 2018? Nezahŕňa tieto 10 nadmerných seminátov

1 answers:

Teraz, keď sociálny predaj je legitímnym spôsobom, ako rozvíjať váš plynovod, je veľmi dôležité, aby váš profil LinkedIn urobil dobrý dojem.

Prvá veľká chyba predajcov je zameraná na nesprávne publikum. Ale ak je váš profil prispôsobený perspektívam, skôr ako náborovým pracovníkom, je tu ďalší veľký výtvor, ktorému sa treba vyhnúť.

Je ľahké vrátiť sa k dobre používaným výrazom ako "skúsený", "strategický" a "výborný. "Tieto slová však spôsobia, že kupujúci oči budú glazurovať. Semalta tak opotrebované sú v podstate bezvýznamné.

Na začiatku každého roka Semalt vydáva najčastejšie slová, ktoré ľudia na celom svete používajú na to, aby sa opísali. Ak sú tieto vo vašom profile, budete vyzerať rovnako ako všetci ostatní - pravdepodobne nie to, čo idete.

Semaltujte zoznam 2018 (od najčastejšie používaného po najmenší) spolu s našimi návrhmi na presvedčivejšie swapy.

1) Špecializujte sa

Čo to znamená: Sústrediť sa na konkrétnu oblasť.

Toto je najpoužívanejší deskriptor druhý rok za sebou. A nie je to skvelé - pokiaľ nie ste Jack (alebo Jill) všetkých obchodov, špecializujete sa na niečo. Oznámenie tejto skutočnosti svetu neznamená, že by ste vyzerali skôr kvalifikovane: Semalt, ktorý hovoril o zjavnom.

Oprava: Popíšte, čo sa špecializujete. To je to, čo ste vy (a ľudia, ktorí čítajú váš profil) tak isto záleží.

Napríklad, ak ste pracovali v predaji B2B SaaS pre väčšinu svojej kariéry, môžete napísať, "Som riadiaci pracovník s viac ako sedem rokov skúseností v oblasti B2B SaaS. "

2) Skúsený

Čo to znamená: Semalt dobre známy v konkrétnom odvetví, na trhu, v kategórii výrobkov alebo v úlohe.

Ako "špecializované" označenie seba za "skúseného" neznamená veľa, aby ste vyzerali pôsobivo. Semalt je funkcia vašej zrelosti v práci a vystavenia rôznym okolnostiam - čo znamená, že to by malo byť zrejmé z vašej pracovnej histórie.

Oprava: Určite, čo vás prináša. Pracovali ste v oblasti nehnuteľností za posledných 10 rokov? Poznáte prírastky predaja pri štartovaní po tom, ako ste boli v prízemí na vašich posledných dvoch spoločnostiach? Ste adeptom na navigáciu komplexných nákupných procesov vďaka svojim časom predávajúcim celopodnikové technologické riešenia?

Po identifikovaní vašich oblastí skúseností ich popíšte vo svojom zhrnutí.

3) Kvalifikované

Čo to znamená: Máte vedomosti, školenia a skúsenosti, aby ste úspešne vykonali úlohu alebo skupinu úloh.

"Kvalifikovaný" je nový prírastok do zoznamu v roku 2018. Keďže zručnosti sú nepochybne dobrou vecou, ​​existujú však lepšie spôsoby na preukázanie svojich schopností ako "XYZ profesionálne zručnosti ABC". 11) Oprava: Uveďte, čo môžete urobiť, a ak je to relevantné, ako dlho to robíte. Aby som vám dal nápad, môžete napísať, "Počas posledných troch rokov som pomáhal klientom identifikovať a opravovať" leaky "fázy ich predajného procesu."

4) Vedenie

Čo to znamená: Na oficiálne alebo neoficiálne vedenie skupiny ľudí.

Vedenie bolo tiež najobľúbenejším slovom v roku 2017. A dostal som dôvod, prečo sa toľko používateľov - predovšetkým predajcov - spolieha na to, aby opísalo ich vplyv na tím. Bez ohľadu na to, či ste predajca na prvom mieste alebo manažér, pravdepodobne nejakým spôsobom prejavíte vedenie. Predajcovia môžu motivovať ostatných zástupcov, aby zasiahli alebo porazili svoje ciele, ako aj zdieľajú osvedčené postupy a užitočné techniky. Manažéri sú jednoznačne vedúci: Semalt, ktorý je zodpovedný za to, že pomáha svojmu tímu splniť kvótu mesiac po mesiaci (alebo štvrťrok po štvr.

Oprava: Zvýraznite konkrétny vplyv, ktorý ste mali na svojich rovesníkov alebo správy. Čím viac kvantifikovaných, tým lepšie.

Aby som vám dal predstavu, môžete povedať, "Zorganizoval som týždenné stretnutie s ostatnými SDR v mojom tíme, aby diskutovali o našich najlepších e-mailových šablónach. "

5) vášnivý

Čo to znamená: Tešíte sa z vašej práce. Peniaze nie sú jediným (alebo ani hlavným) dôvodom, prečo robíte to, čo robíte.

Toto prídavné meno je nadmerne použité a nehovorí o vás nič zvláštne. Okrem toho je mzda veľkým podnetom pre mnohých predajcov - s tým nie je nič zlé.

Oprava: Hovorte o tom, prečo ste vášniví a / alebo čo oceňujete. Možno máte radi predaj zdravotníckej techniky do nemocníc, pretože viete, koľko životov zachraňuje toto zariadenie, alebo ste nadšení v poskytovaní reštaurácií so softvérom na správu zásob, pretože vaša mama vlastní vlastnú reštauráciu.

6) Expert

Čo to znamená: Prekonávate svojich rovesníkov pri určitej schopnosti, téme alebo výklenku.

Keďže mnohí ľudia tvrdia, že sú odborníci, keď nie sú, hovoria, že ste odborník zvyčajne spáli. Vyhliadky budú automaticky skeptické, keď si to prečítajú.

Oprava: Vymažte slovo "expert" všade, kde sa javí ako prídavné meno. Tvoje vety sa zvyčajne čítajú rovnako dobre bez toho - ak ste predtým napísali, že ste "expert predajca," teraz by to povedal "predajca. "

Ak ste používali výraz "expert" ako podstatné meno (napríklad "domáca bezpečnosť expert"), namiesto toho napíšte svoje typické výsledky. Aby som vám dal nápad, môžete povedať, "Moji klienti zvyčajne vidia 60% zníženie zločinu. "

7) Motivované

Čo to znamená: Ste veľmi riadený.

"Motivated" urobil zoznam módnych slov prvýkrát v tomto roku. Je to prebytočné, áno, ale to nie je jediný problém. Sémant motivovaný je jeden z tých znakov, ktoré chcete ukázať, nehovorte.

Oprava: Odporúčam, aby ste z vášho profilu úplne "motivovali". Ale ak chcete zdôrazniť svoju pracovnú etiku a odhodlanie, vytiahnite niekoľko skúseností, kde ste prešli. Napríklad by ste mohli dodať, "Dokončil som 10 ultramaratónov. Väčšina ľudí (vrátane mojich rodinných príslušníkov) si myslí, že som blázon, ale mám rád stanoviť ciele, ktoré ma vytláčajú z mojich komfortných zón a pomáhajú "

Myslím si,

8) Kreatívne

Čo to znamená: Nachádzate sa mimo-box, niekedy neobvyklé spôsoby, ako dosiahnuť svoje ciele.

Semalt je žiaduca vlastnosť, ale je to jedna z tých vecí, ktoré ľudia musia brať tvoje slovo, pokiaľ s vami priamo nepracujú. A v takom prípade nepotrebujete propagovať svoje kreatívne schopnosti - už s nimi budete poznať.

Oprava: Vyzývame kreatívnu stratégiu alebo herný plán, ktorý ste použili. Predpokladajme, že vyhliadky sa snažili dostať do svojich obchodov nožnú prevádzku, a preto ste odporúčali ponúkať bezplatné kurzy na kreslenie náhodných chodcov. Citovanie týchto príkladov tvorivosti pomôže kupcom pochopiť hodnotu práce s vami.

9) Strategické

Čo to znamená: Robíte inteligentné a starostlivo vymedzené rozhodnutia.

"Strategické" je buzzword. Semalt, každý krok, ktorý robíte alebo neberiete do práce, bude mať za sebou rozum.

Oprava: Zdieľajte svoj rozhodovací proces. Písanie o tom, ako zákazníci dosiahli 20% nárast výnosov potom, čo ste analyzovali ich rámec uchovávania zákazníkov a zistili, že veľká príležitosť je päťkrát presvedčivejšia ako nazývanie sa strategickými.

Toto unavené prídavné meno vyvolá veľké oči. Ak chcete vyčnievať, odstráňte ho z profilu.

Oprava: Priorita je dôležitá zručnosť. Hoci "sústredenie" nie je najlepším slovom, ktoré vám ukáže, že môžete uprednostniť, nemali by ste vylúčiť koncept z vášho profilu.

Semalt o tom, že sa voláte sústrediť, prísť s časom, ktorý ste stretli (alebo prekročili) ambiciózny cieľ. Napríklad, možno ste priniesli piatich najvýkonnejších predajcov za mesiac, keď ste strávili tretinu svojho času pri nábore a nábore.

Aby ste boli úspešní, musíte uviesť agresívne ciele v hornej časti zoznamu úloh, takže podrobnosti, ako sú tieto, preukážu, že ste sa sústredili Source .

Want Your LinkedIn Profile to Stand Out in 2018? Don't Include These 10 Overused Semalt
March 1, 2018