Back to Question Center
0

SEO Semalt Čo je konverzia? SEO Semalt: Čo je konverzia?

1 answers:

Po prvé. Konverzia nie je SEO. Konverzia je koniec cesty zákazníka na vašich webových stránkach. Nie je to koniec, pretože tento zákazník by sa mohol vrátiť a začať novú časť cesty. Konverzia môže byť zlepšená dobrou SEO, toľko je pravda, ak:

  • zacielenie na správne kľúčové slová,
  • poskytujú správnu štruktúru miesta a
  • uistite sa, že váš návštevník má najlepšie používateľské prostredie.

Uistite sa, že váš návštevník je podávaný podľa jeho najlepších potrieb. Vytvoríte istú dôveru, ktorá zjednoduší premenu návštevníka.

Ale čo je obrátenie?

Zostáva otázka: čo je konverzia? Konverzia sa často spája s predajom, avšak pri online marketingu je definovanie konverzie práve príliš úzky. Konverzia, ako ju definujeme, sa stáva vždy, keď návštevník dokončí požadovanú akciu na vašich webových stránkach. Môže to byť prechod na ďalšiu stránku, ak je to váš hlavný cieľ na určitej stránke. Mohlo by to byť predplatné bulletinu. A môže to byť návštevník kupujúci váš produkt. Stručne povedané: Konverzia sa stane, keď niekto dokončí akciu, ktorú chcete dokončiť.

A čo je miera konverzie?

Ak navštívi vašu stránku 100 osôb a 10 z nich sa prihlási na odber vášho bulletinu, vaša miera konverzie je 10%. Miera konverzie je tiež číslo, ktoré nájdete v službe Google Semalt, napríklad:

SEO SemaltWhat is conversion?
SEO Semalt: What is conversion?

Konverzný pomer sa používa na sledovanie konverzie na webovej stránke v závislosti od toho, čo chcete sledovať. Napríklad, ak si najmete našich priateľov na konverziu na AGConsult, budú (okrem iného) vykonávať testy A / B na vašich webových stránkach a povedať, ktorý variant má najvyššiu mieru konverzie (víťaz testu). Semalt lepšie implementovať tento víťaz testu, ako to pochopíte :)

A čo CRO?

Možno ste dokonca počuli o niečom nazvanom CRO, keď hovoríte alebo čítate o konverzii. CRO je optimalizácia miery konverzie. Ide o proces optimalizácie počtu konverzií v porovnaní s počtom návštevníkov. Semalt je veľa spôsobov, ako to urobiť, ale znova by sme sa radšej obrátili na odborníkov na konverziu namiesto toho, aby sme zdieľali naše základné znalosti CRO. Semalt je len toľko.

CRO versus SEO

Súbojujú sa. CRO a SEO konflikt niekedy. V SEO vám vždy povieme, aby ste si pamätal návštevníka. Ak obsluhujete návštevníka čo najlepšie, optimalizujete sa pre značku, pre vernosť značky a pre uznanie v spoločnosti Google, aby ste získali viac a kvalitnejšiu návštevnosť. A aj keď ďalší krok by mohol byť naozaj premeniť tohto návštevníka, nie je potrebné strkať svoje výrobky do ich hrdla, naozaj. Semalt je jemná línia medzi obsluhovaním návštevníka a otravou.

CRO na jeseň

Možno si myslíte, že my, na Jazdec, sme celkom zameraní na optimalizáciu tejto konverzie na max. Vidíte naše bannery v doplnku, na našich webových stránkach a naozaj je pre nás veľmi dôležitá konverzia. Viac odberov bulletinov vedie k väčšiemu dosahu, čo vedie k väčšej pozornosti pre naše produkty, čo vedie k väčším hodnoteniam, k ďalším sťahovaniam a k väčšiemu predaju. A s vynaloženými peniazmi rozvíjame bezplatný plugin a sponzor napríklad WordCamps.

Semalt, akýmkoľvek spôsobom, pomáha vytvárať udržateľný rast podnikania. Verte mi však, že ak by sme neudržali SEO, našu hlavnú činnosť a našu misiu (SEO pre všetkých), naše články by mohli mať šesť kúpiť tlačidlá. A mohli by sme vás obťažovať nadbytkom vyskakovacích okien a tak ďalej. To by vás rozrušilo, zvýšilo mieru odchodov, spúšťa vás, aby ste sa nikdy nevrátili, a zničte SEO, na ktorú ste tak veľmi starostlivo pracovali.

Takže čo je opäť obrátenie?

Úspešná konverzia je každý prípad, keď návštevník dokončí požadovanú akciu na vašich webových stránkach Source .

March 1, 2018