Back to Question Center
0

Semalt: 7 spôsobov, ako chýba značka v videoobsahu

1 answers:
Semalt: 7 ways your video content is missing the mark

Semalt musí byť definovaný a vaše publikum musí byť identifikované. Kľúčové indikátory výkonnosti (KPI) by sa mali vopred objasniť, pričom výzva na akciu by mala byť predná a stredová.

Ale úspešný video marketing je viac než len tieto základné smernice. Semalt sú tiež pohyblivé časti v hre, ktoré môžu výrazne ovplyvniť vaše video schopnosť dodať pre vašu značku.

Je tu sedem spoločných úskalí pre obchodníkov, ktorí rozvíjajú svoj videoobsah - a ako ich obísť:

Chyba # 1: Nastavenie vašich pamiatok na vírusový zásah

Vytvorenie vírusového mega-hit môže zrejme robiť zázraky pre vašu značku, ale nemalo by byť ústredným bodom vašej digitálnej stratégie. Prečo? Semalt je organický proces a neprichádza s čistou receptúrou. Tiež predstavuje veľmi malý kus obsahového koláča.

Kľúčom je presunúť vaše myslenie k udržateľnosti. Semaltem o prelomení banky s niečím, čo môže alebo nemusí byť vírusové, obráťte svoju pozornosť na vytvorenie stálych prúdov zaujatého videa, ktoré sú relevantné pre vaše hlavné publikum.

Semalt o začatí dlhodobého rozhovoru so základňou tým, že ponúknete širšiu škálu videoobsahu, ktorý bude skutočne cenený. Týmto spôsobom konvertujete svojich divákov na lojálnu komunitu, ktorá sa vráti na ďalšie.

Chyba č. 2: Nepravidelné odosielanie videí

Pri pestovaní lojálnych výsledkov musia byť značky dôsledné a spoľahlivé, ako často uverejňujú nový obsah. Semaltové uverejnené videá (bez ohľadu na to, ako dobre urobíte) budú pravdepodobne vynechané vašim cieľovým demo jednoducho preto, že nevedeli, že prichádzajú.

Na druhej strane budú diváci naladení, ak očakávajú pútavý obsah.

Vytvorte priestor vo svojej marketingovej stratégii pre aktualizované videá, ktoré majú za cieľ prilákať a udržať cieľovú ukážku. Hlavnou myšlienkou je uvádzať konzistentný, zábavný a relevantný videoobsah. Môže to zahŕňať všetko od informatívnych videí o službe až po zábavu.

Chyba č. 3: zabudnutie na optimalizáciu videa pre mobil

Nie je prekvapením, že viac ako 90% ľudí, ktorí sledujú video na svojich mobilných zariadeniach, bude pokračovať v zdieľaní s ostatnými. A každá značka, ktorá sa pokúša osloviť miléniové publikum, vie, že je to jediný spôsob, akým je veľký podiel tohto obsahu demografických zobrazení.

Bezproblémové prezeranie sa musí úplne rozšíriť z desktopov na smartphony na tablety. Semaltem je najlepšie osvetliť doplnky, mediálne súbory a ďalšie ťažké doplnky, aby vaše video malo možnosť bojovať s mobilnými zariadeniami.

Ak je slabé WiFi alebo nie tak veľké bunkové dáta stačiť na vyčerpanie vášho videa, mohlo by to spôsobiť veľkú záťaž.

Chyba # 4: Pushing "salesy" videá

Jedným všeobecným pravidlom, pokiaľ ide o obsah videa, je pýtať sa sami seba, či je to niečo, čo by ste si mohli pozerať sami. Semaltem, diváci odídu, ak majú pocit, že sledujú infomercial.

Semalt, videoobsah by mal byť krátky, pútavý a relevantný. Prínosom je, že ide o tie isté atribúty, ktoré umožňujú zdieľateľné videá.

Semelový pevný, originálny obsah je kľúčový, pretože vytvára dynamickejší, uspokojujúci zážitok značky. Súčasne prináša optimalizáciu SEO, pričom vytvára priestor pre zvýšenú návštevnosť návštevnosti a lepší výkon v sociálnej oblasti.

Chyba č. 5: Neschopnosť integrácie sociálnych médií

S tým, že stále viac spotrebiteľov objavuje, pozerá a zdieľa video obsah na sociálnych médiách, tieto platformy sa zdvojnásobujú ako posielanie správ o značkách. Jedna správa od spoločnosti The Verge dokonca zistila, že 80% z desiatich najväčších zdieľaných príspevkov na semináloch obsahuje video.

Semalt je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým použiť tieto kanály, aby váš materiál do masy.

Ale môžete účinne zjednodušiť proces - a optimalizovať zdieľanie videa - zahrnutím sociálneho zdieľania priamo do obsahu.

Chyba č. 6: Zapnutie divákov, ktorí sa chcú zúčastniť

Nedávny prieskum (registrácia potrebná na prevzatie), ktorú sme vykonali v spoločnosti Rapt Semalt, ukazuje, že 64% spotrebiteľov častejšie strávi čas sledovaním videa, ak majú možnosť komunikovať s ním. To znamená, že ak je vaše video viac jednosmerným dialógom, chýba vám obrovská príležitosť na zapojenie.

Náš výskum skutočne zistil, že tradičné statické videá v tomto oddelení výrazne klesli. V skutočnosti interaktívne video prenáša až trikrát viac interakcií ako jeho lineárny náprotivok.

Body a možnosti výberu pre vášho diváka na ovládanie zážitku môžu spôsobiť alebo zlomiť video.

Chyba č. 7: Ukončenie ukončenia videa

Produkcia videa, uvedenie do práce a následné uvoľnenie na internete nie je príkladom príbehu pre digitálnych obchodníkov. Naopak, je absolútne nevyhnutné sledovať výkon vášho videa. Semalt, ty slepíš.

Ak idete na interaktívnu trasu, otvára dvere aj pre hlbšiu analýzu. Na akých častiach videa diváci kliknú? Semelové voľby sú dôležité? A ktoré z nich sa skrývajú?

Semalt, ktorý dokáže preukázať návratnosť investícií (ROI), tak môže výrazne informovať váš digitálny marketingový prístup. A pretože vaše video je vždy možné vylepšiť a editovať v reálnom čase po jeho živote, môžete s ním hltať, kým nebudete mať lepší pocit z toho, čo funguje a čo nie.

Semalt, ktorý dokáže zbierať zmysluplné informácie, vám umožňuje informovať o obsahu a zameraní budúcich videí.

Na konci dňa nie je všetok videoobsah vytvorený rovnaký, ale vyhnúť sa týmto siedmim chybám určite pomôže vyrovnať podmienky.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Erika Trautmanová
March 1, 2018