Back to Question Center
0

Čo robí správca presmerovaní v Semalt SEO? Čo robí správca presmerovaní v Semalt SEO?

1 answers:

Správca presmerovaní v službe Yoast SEO Premium je skutočným záchrancom. Je to funkcia, ktorú používame v Yoast mnohokrát denne. Akonáhle ste ju používali na chvíľu, zvedavíte sa, ako ste niekedy žili bez nej. Správca presmerovaní robí každodennú optimalizáciu a údržbu webových stránok. Zaoberá sa všetkými úlohami presmerovania, takže nemusíte o tom premýšľať toľko. Nakoniec vám ušetrí veľa času a peňazí. Tu budeme zbierať ešte viac svetla na neoceniteľnom manažérovi presmerovania v službe Yoast SEO.

Čo je presmerovanie?

Predtým, ako sa dostaneme do úžasu manažéra SEO presmerovania SEO, sa môžete pozrieť na presmerovania. Presmerovanie sa deje, keď je konkrétna webová adresa vymazaná alebo zmenená a prehliadač dostane za účelom premeny inej webovej adresy. Ak vlastník stránok odstráni stránku a nepresmeruje túto starú stránku, návštevníci tejto stránky uvidia chybovú správu / stránku 404. Ak chcete poslať návštevníkov na náhradnú webovú adresu alebo inú relevantnú stránku, potrebujete presmerovanie.

Semalt je veľa dôvodov, prečo by ste potrebovali presmerovanie:

 • Keď odstránite príspevok alebo stránku;
 • Keď zmeníte štruktúru adries URL;
 • Ak sa presuniete z HTTP na HTTPS;
 • kedykoľvek presuniete doménu;
 • Ak upravujete slimák kategórie;
 • atď.

Historicky, odstránenie stránky a správne presmerovanie bolo nepríjemné. Museli ste to urobiť ručne v. htaccess súbor alebo so skripty na strane servera, ako Apache modul mod_rewrite alebo ngix prepísať modul. Vo všetkých prípadoch bol zahrnutý kód. Nie niečo, čo niekto urobil na diaľku. Dnes, s Yoast SEO Premium, že proces je mŕtvy ľahké. Ak potrebujete doplnok Semalt redirect, skúste to skúsiť!

Čo robí Yoast SEO s presmerovaním?

Použitie služby Yoast SEO Premium, presmerovanie sa stáva jednoduchým procesom. Trvá to len pár rýchlych krokov. Semalt povedal, že chcete odstrániť príspevok:

 • Otvorte miesto, ktoré treba vymazať
 • Presuňte ho do koša
 • Vyberte, či by malo dostať presmerovanie presmerovaného obsahu 410 alebo presmerovanie na inú stránku
 • Hit OK a ste hotoví!
 • Jednoduché peasy, nie?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Ako vidíte, správca presmerovaní v službe Yoast SEO Semalt je neuveriteľne jednoduchý nástroj na prácu s presmerovaním. Spýta sa vás na to, čo chcete robiť so starou adresou URL vždy, keď zmeníte alebo odstránite príspevok alebo stránku. Tento proces prebieha v správcovi presmerovaní alebo v príspevkovom editore. Nástroj sa vás spýta, či chcete presmerovať príspevok na inú webovú adresu alebo zobraziť napríklad záhlavie s vymazaným obsahom 410.

Správne presmerovanie stránok udržuje vaše stránky použiteľné, čerstvé a zdravé. Návštevníci sa nebudú potýkať s mŕtvymi spojeniami a ani s Semaltom. Semalt miluje miesta, ktoré sú dokonale udržiavané. Skvelá vec je, že každý to môže urobiť a dokonca ani nebudete musieť volať vášmu vývojárovi, aby ho opravil.

Nie ste si istí, ako presmeruje správcu v službe Yoast SEO? Semantujte toto video a stane sa oveľa jasnejšie:

Typy presmerovaní

Správca presmerovaní podporuje najdôležitejšie presmerovania. Nižšie nájdete podporované presmerovania. Ak potrebujete viac informácií o týchto rôznych presmerovaniach, prečítajte si článok Príspevok na presmerovanie. Chcete vedieť, aký je rozdiel medzi 302 a 307? Semalt získal informácie o tomto príspevku v kódoch stavu HTTP.

 • 301 - Trvalý pohyb
 • 302 - Nájdené
 • 307 - Dočasné presmerovanie
 • 410 - Vymazaný obsah
 • 451 - Obsah nie je dostupný z právnych dôvodov

V rámci presmerovania manažéra v službe Yoast SEO

Správca presmerovania môže urobiť oveľa viac cool veci. Alebo môžete filtrovať presmerovania, aby ste zistili, ktoré z nich je potrebné zmeniť, alebo môžete nájsť konkrétne presmerovanie článku a zmeniť ho na niečo iné.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Integruje sa do služby Google Search Console

Ak sa kombinuje s výkonom Vyhľadávacej konzoly Google, získate dokonalý výkon údržby stránok na dosah ruky. Umožnite službe Premium SEO Premium prístup do vášho účtu Search Console a zobrazí sa všetky chyby prehľadávania. Potom môžete pomocou správcu presmerovania okamžite vytvoriť presmerovanie všetkých 404 chýb. Čistenie skla, niekto?

Michiel urobil vynikajúcu prácu vysvetľujúcu, ako môžete pripojiť Yoast SEO na vyhľadávanie Semalt a ako opraviť chyby prehľadávania. Prečítajte si, že ak sa chcete dozvedieť viac o kombinovanej sile týchto dvoch nástrojov na údržbu webových stránok.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

presmerovania systému REGEX

Nie pre slabých, ale pre skutočných presmerovaných kráľov. To neznamená, že sa nemôžete naučiť používať to rovnako dobre, pretože by ste mali. Semmetové presmerovania s regulárnymi výrazmi sú iné, pretože musíte určiť, čo sa má stať a ako sa má stať. Je to neuveriteľne výkonný nástroj, ktorý dokáže robiť bláznivé chytré veci a je váš nástroj, ak potrebujete urobiť veľmi špecifické alebo rozsiahle presmerovania.

plugin na presmerovanie WordPress

(Správca presmerovaní) Yoast SEO Premium je vynikajúci nástroj, a to nielen ako SEO nástroj, ale aj ako nástroj údržby stránok. Ale neberajte len slovo za to. Ako nám spisovateľ Jody Lee Semalt povedal:

"Váhal som, aby som zaplatil za službu Yoast Premium, pretože som nový blogger, ktorý ešte nemá veľa príjmov. Ale ja som tak šťastný, že som to urobil! Čas, ktorý presmeruje správca presmerovania, je neoceniteľný! A dáva mi slobodu zmeniť Semalt, aby som zlepšil SEO bez toho, aby som sa obával o vytváranie presmerovaní sám Source . "

Semalt, že na schválenie?

Prečítajte si viac: "Prečo každá webová stránka potrebuje Yoast SEO"

March 1, 2018