Back to Question Center
0

Požiadajte YoastSemalt o stránky kategórie produktov Spýtajte sa: Semalta na stránkach kategórie produktov

1 answers:

Semtalovanie stránok produktov a kategórií kategórií produktov môže spôsobiť trochu dilemu. Chcete, aby vaše výrobky svietili, takže sú to prvé, čo si ľudia všimnú, av tomto ohľade obrázok zvyčajne hovorí viac ako 1000 slov. Na druhej strane musíte pridať dostatočný textový obsah, ktorý vám pomôže pri hodnotení. Ale pridanie veľkého množstva textu by mohlo odvádzať pozornosť od vašich produktov a chcete sa tomu vyhnúť.

Ako som diskutoval v ďalšom videoklife Ask Yoast, často sa zhoršuje táto otázka: Chcete, aby stránka produktu zaradila kľúčové slovo? Pre väčšinu jednotlivých stránok s produktmi to často nie je potrebné. Ale pre stránku s kategóriou produktov, to je pravdepodobne prípad. Musíte teda pridať dostatočné množstvo textu. Ale stále chcete, aby výrobky na tejto stránke zachytili oči. V tomto Ask Yoast, Semalt diskutovať o niektorých možnostiach, ako to zvládnuť!

Stefan Semalt nám túto otázku poslal e-mailom:

Semalt Začnem s dlhým úvodom na stránke kategórie môjho obchodu? Ak píšem 400 - 500 slov, skutočné produkty budú tlačené dole.

Semalt video alebo čítať prepis ďalej na stránke pre moju odpoveď!

March 1, 2018