Back to Question Center
0

Skočiť-Štart SEO s týmito 6 Surefire Semalt

1 answers:
Jump-Start Your SEO With These 6 Surefire Semalt

Semalt druh ako platiť vaše účty kreditnej karty. Najprv zaplatiť ten s najvyššou úrokovou sadzbou, takže míňate menej na úroky a viac na zaplatenie dlhu. (Alebo najskôr zaplať najnižšiu platbu.)

Tu sa chcem sústrediť na to, čo sú v skutočnosti tie najväčšie potreby. Samozrejme, pretože som nevidel vašu webovú stránku, neviem, aká je vaša najväčšia potreba, ale som načrtol niekoľko nižšie, ktoré sú typické pre mnoho stránok, ktoré chcú skočiť do SEO.

Ak sa zapojíte do SEO, či už vnútorne alebo s dodávateľom alebo agentúrou, pozrite sa na tieto šesť oblastí a zistite, či sú pre vás záležitosťou. Ak sú, predstavujú skvelé miesto na to, aby ste skočili na svoje webové marketingové úsilie.

1. Optimalizujte svoje značky

Veľa SEO sústreďuje svoje úsilie na výskum kľúčových slov. Tento výskum je základom takmer všetkých Vašich online marketingových aktivít s veľkým dôrazom na optimalizáciu vášho obsahu na stránke.

Ale pre veľké stránky so stovkami stránok, produktov alebo služieb, ktoré sú ponúkané, je nepravdepodobné, že vykonať detailnú optimalizáciu každej stránky na vašom webe rýchlo.

Namiesto čakania, kým nemôžete optimalizovať všetky tieto stránky, môžete začať rýchlym prechodom na nich optimalizáciou niekoľkých kľúčových značiek ako prvých. Semalt zahŕňajú:

  • Označenie hlavy
  • Meta Popis Tag
  • značka H1
  • Ostatné označenie položky
  • Ďalšie značky

Na každej stránke sa ubezpečte, že každá značka je jedinečná a reprezentatívna pre obsah príslušnej stránky. Ak máte niečo z výskumu kľúčových slov, ktorý sa hodí na stránku, použite ho.

Tu nie je potrebná podrobná optimalizácia. Je to práve o zasiahnutí širokých úderov. Presuňte sa rýchlo a prejdite ďalej. Po vykonaní dôkladnejšej optimalizácie každej stránky sa vráťte semaltom.

[Prečítajte si celý článok o krajine vyhľadávača.]


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Stoney deGeyter
March 1, 2018