Back to Question Center
0

Marketingový deň: prepúšťanie Snapchat, stratégie Black Friday a Sémant testuje webové VR

1 answers:
Deň marketingu: prepúšťanie Snapchat, stratégie čierneho piatku a seminárne testy webových VR

Od marketingového pozemku:

 • Údaje o umiestnení mimo marketingového oddelenia: pohľad na 3 prípady použitia
  23. októbra 2017 Eric Aledort
  Keďže mobilné údaje o polohe sa vyvíjajú nad rámec len zacielenia reklamy, prispievateľ Eric Aledort sa pozrie na to, ako sa používa v celom podniku, od urbanizácie až po tvorbu cien nehnuteľností.

 • Stručná história najdôležitejších miestnych aktualizácií vyhľadávania Google
  23. októbra 2017 od Briana Smitha
  Ako sa lokálne vyhľadávanie Google zmenilo v priebehu rokov? Columnist Brian Smith zdieľa časovú líniu udalostí a ich vplyv na podnikanie v oblasti ciest.

 • Snap údajne uvádza 18 zamestnancov, spomalí nájom v roku 2018
  23. októbra 2017 od Tim Petersona
  Nie je jasné, ako bude spomalenie ovplyvňovať reklamnú činnosť materskej spoločnosti Snapchat.

 • SAP Hybris pridáva rozpoznávanie tváre, kampane s aktiváciou internetu vecí a pripisovanie
  23. októbra 2017 od Barryho Levina
  Nové funkcie, ktoré vyplývajú z nedávneho nákupu poskytovateľa identity Gigya, ukazujú, že spoločnosť SAP vytvára diferenciáciu pre svoj marketingový oblak.


 • 23. októbra 2017 od Tonyho Toubia
  , ktoré nemôžu odmietnuť: Konkurencia počas prázdnin je neľútostná. Prispievateľ Tony Toubia zdieľa osvedčené postupy, ktoré vám pomôžu zapojiť sa so svojimi zákazníkmi a zabezpečiť, aby sa vaša značka nestratila v šume.

 • Facebook testuje webové VR v rámci News Feed príspevkov
  Október 20, 2017 od Tim Peterson
  Ľudia môžu načítať a interagovať so skúsenosťami VR bez toho, aby opustili tradičné sociálne siete spoločnosti Facebook.

Nedávne titulky od MarTech Dnes naša sestra stránok venovaná marketingové technológie:

 • Je váš marte stok krok s meniacim sa správaním zákazníkov?
  23. októbra 2017 od Kevin Bobowski
  Je ťažké držať krok s rýchlo sa vyvíjajúcim spotrebiteľským správaním. Kolumbár Kevin Bobowski verí, že marketingoví pracovníci budú musieť prispôsobiť svoje martekové zásobníky a poskytnúť lepšie skúsenosti, aby splnili rastúce očakávania.

 • Skimping on spendability? Robíte svoj e-mailový program
  23. októbra 2017 od Jose Cebrian
  Nerobte chybu, ak by ste znížili nároky na dodávku. Columnist José Cebrian hovorí, že rozdelenie rozpočtu rozumne na poskytovanie služieb a technológie zvýši váš e-mailový program aj vaše príjmy. twitter. com / widgets / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = sk & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button = "true" štýl = "šírka: 251px; výška: 20px; ">
Amy Gesenhues je General Door Reportér tretej brány, ktorá pokrýva najnovšie správy a aktualizácie pre marketingové pozemky a pozemky vyhľadávačov. Od roku 2009 do roku 2012 bola ocenená syndikátom pre množstvo denníkov z New Yorku do Texasu. S viac ako desiatimi rokmi skúseností s marketingovým riadením prispieva k množstvu tradičných a on-line publikácií vrátane MarketingProfs. com, SoftwareCEO. com a predaj a marketingový časopis. Prečítajte si viac článkov Amy Source .


March 1, 2018