Back to Question Center
0

Ktoré sú najlepšie spôsoby, ako vytvoriť spätné odkazy, ktoré fungujú?

1 answers:

Pokiaľ ide o zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok, prichádza optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Bez ohľadu na to, či používate osobný blog, malý obchod s elektronickým obchodom alebo svoj internetový obchod, jediný spôsob, ako vyčerpať väčšiu návštevnosť vášho webového projektu, je zlepšiť jeho viditeľnosť online. Týmto spôsobom sa konečný cieľ vašej webovej stránky SEO zobrazí na hornej časti prvej stránky výsledkov vyhľadávania Google. Čo robí dobrú SEO? Pokiaľ ide o úspešnú optimalizáciu, stratégia prepojenia budov patrí medzi najdôležitejšie prvky, ktoré majú zaujať vedúce postavenie a zostať mimo súťaže. Ale ako vytvoriť spätné odkazy, ktoré pre to najlepšie fungujú? Pozrime sa.

make backlinks

Pozrime sa na to - nie všetky spätné odkazy sú zdravé. Myslím tým, že spätné odkazy by mali spĺňať vašu najvyššiu prioritu, a nie ich množstvo. V opačnom prípade by ste mohli urobiť viac škody než dobré - pretože potenciálne nebezpečné odkazy prichádzajúce na vaše webové stránky môžu rýchlo zničiť váš súčasný vývoj v oblasti SEO. Takže, mali by ste byť múdre venovať dostatočnú pozornosť a mať dvojitú kontrolu predtým, než si nakoniec spätné odkazy naživo.

Týmto spôsobom vám pomôžem s procesom budovania a výskumu odkazov odporúčam použiť jeden z nasledujúcich nástrojov online: Majestic, Semalt Analyzer a Ahrefs. Môžete tiež kombinovať niekoľko nástrojov, aby ste sa uistili, že je všetko na mieste. V takom prípade pochopíme, čo robiť a čo treba za každú cenu vyhnúť. Nižšie uvádzam jasný rozdiel medzi najkvalitnejšími odkazmi, ktoré pracujú pre váš pokrok, a tie najhoršie, ktoré by ste sa mali vyhnúť za každú cenu alebo aspoň odstrániť v krátkom čase.

Dobré spätné odkazy

Existujú tri hlavné faktory, ktoré spájajú kvalitu spätného odkazu - dôveryhodnosť, relevantnosť a umiestnenie stránky. Dobrá dôveryhodnosť znamená, že spätné odkazy, ktoré fungujú, by mali pochádzať iba z autoritatívnych a dôveryhodných domén, ako sú slávne mediálne zdroje, internetové stránky PR alebo vedúce sociálne platformy. Relevantnosť odkazu naznačuje, že spätné odkazy musia byť vždy relevantné pre hlavnú tému vašej webovej lokality. Myslím, že by bolo čisto dôležité mať odkaz na technologický blog, ktorý vás upozorní na váš inžiniersky internetový obchod. Pomocou niečoho, čo je irelevantné, napríklad blogové príspevky vášho priateľa o zimných športoch nikdy nebudú. Pozícia stránky má rovnako dôležitú úlohu - správne pozície robia spätné odkazy cennejšie pre Google. Napríklad tie, ktoré sa nachádzajú v päte, bočnom paneli alebo biografe autora, budú mať vždy nižšiu váhu. Súčasne kontextové odkazy majú obvykle najvyššiu hodnotu.

seo backlinks

Bad Backlinks

V podstate zlé spätné odkazy sú známe svojim jasne umelým vzhľadom, manipulačným správaním a klamlivým účelom. Týmto spôsobom sa spoločnosť Google zaoberá všetkými "neprirodzenými" spätnými odkazmi a zvyčajne trestá webové stránky tým, že zdvíhajú svoje pozície. Aby sa spätné odkazy zabezpečili, vždy spusťte dvojitú kontrolu pomocou online nástrojov, ktoré som spomenul. Konkrétnejšie by ste nemali mať žiadne platené, vymieňané spätné odkazy alebo irelevantné spätné odkazy, ako aj optimalizované (i. e. , s kotevnými textami veľmi zabalenými kľúčovými slovami). V takom prípade sa uistite, že ste sa držali ďaleko od agresívnych riešení, ako sú farmy na spájanie budov, nevyžiadané príspevky hostí, nekvalitné adresáre a akýkoľvek automatizovaný softvér určený na vytváranie spätných odkazov samoobslužným spôsobom Source .

December 22, 2017