Back to Question Center
0

Ktoré SEO backlink stratégie budú mať vplyv v roku 2019?

1 answers:

Ak by ste chceli dominovať výsledkom vyhľadávania Google v nasledujúcom roku, potom vám tento článok bude pre vás užitočný. Budeme diskutovať o tom, aké zmeny na nás čakajú v roku 2018 a aké testované stratégie by sme mali zaviesť, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky v budúcom roku.

Osobitná pozornosť bude venovaná budovaniu odkazov, pretože vždy bola neoddeliteľnou súčasťou algoritmov spoločnosti Google a mala by byť umiestnená v centre optimalizačnej kampane webových stránok.

seo backlinks 2019

Niektorí SEO špecialisti tvrdia, že budovanie odkazov pre SEO účely je zbytočné; iní argumentujú, že úloha spätných odkazov na webové stránky sa neustále zvyšovala v priebehu rokov. Takýto odlišný názor na tento aspekt možno vysvetliť tým, že sa devalvovala funkcia množstva odkazov a obmedzenie spamového odkazu. Navyše, aktualizácia Google Penguin drasticky zmenila úlohu spätných odkazov na SEO, čo je viac náročné na získanie odkazovej šťavy na webovej stránke. Avšak tieto názory a opatrenia sú ďaleko od reality. Prepojenie budov stále zohráva dôležitú úlohu pri hodnotení webových stránok a vytvára vašu obchodnú prítomnosť na SERP.

V súčasnej dobe dni, kedy nevyžiadaná odkazová stratégia budovania dala výsledok, sa potopili do zabudnutia. Dnes je kvalita prichádzajúcich odkazov hodnotená vyššie ako ich množstvo a môže prispieť k úsiliu o SEO. Navyše vytváranie užitočného pre užívateľov je nielen potrebnou, ale aj výhodnou stratégiou na vytváranie odkazov na vyššiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. Musíte propagovať svoj obsah správnemu publiku a publikovať ho na strategických miestach. Vzhľadom k tomu, že spätné odkazy sú považované za poradie spoločnosti Google, ak tak neurobíte, drasticky obmedzí vaše snahy o optimalizáciu pre vyhľadávače.

Už ste niekedy zaujímalo, aké budú nové zmeny a aktualizácie, ktoré môžeme zažiť v backlinks sphere SEO v roku 2019? V tomto článku nájdete niekoľko prognóz pre budúci rok a metódy, ktoré vám pomôžu udržať krok s konkurencieschopným digitálnym trhom.

SEO backlink taktika v roku 2019

  • Obsah je stále kráľ

Skôr než začnete hľadať možnosti budovania odkazov a s cieľom osloviť používateľov na príspevky hosťa, musíte vytvoriť kvalitný obsah založený na výskume a poskytnúť potenciálnym čitateľom dôvod, prečo potrebujú odkaz na vašu stránku. Ak začnete získavať odkaz šťavy z autoritatívne webové stránky, ukazuje, že váš obsah má veľkú hodnotu a čitatelia považujú za zaujímavé. V súčasnosti sa vyhľadávače stávajú inteligentnejšími a dokonca dokážu zhodnotiť kvalitu a jedinečnosť vášho obsahu. Už nie je dosť, aby ste vytvorili veľa príspevkov a dúfam, že to urobí skvelo len kvôli počtu slov, ktoré napíšete. V súčasnosti av nasledujúcich rokoch zostane situácia rovnaká. Spoločnosť Google bude vyžadovať vysokokvalitný obsah založený na výskume, ktorý je určený pre používateľov, nie pre vyhľadávače.

backlinks seo

  • Blogy hostí

Blogovanie hostí je stále jedným z najjednoduchších a najvýhodnejších spôsobov, na vaše stránky. Je to relevantný, odvetvovo špecifický a organický spôsob, ako priniesť cielenú návštevnosť vašich stránok. Poskytuje podnikom príležitosť, aby svoje podnikanie označili a stala sa lídrom v ich trhu.

Vytvárať kvalitné príspevky pre váš blog je tiež prospešné pre vaše SEO. Avšak vysielanie blogov, ktoré už majú veľa odberateľov a pravidelných čitateľov, bude efektívnejším spôsobom ako čerpať návštevnosť, ktorú inak nemáte prístup. Je rozumné to robiť na rôznych webových stránkach v rovnakom čase. Takže hosťovanie blogov slúži ako propagácia webových stránok, ktorá nevyžaduje významné investície a prináša kvalitné výsledky Source .

December 22, 2017