Back to Question Center
0

Je rozumné nakupovať domovskú stránku spätné odkazy?

1 answers:

Tento článok vám prinúti premyslieť, ako robíte svoju domovskú stránku SEO. Jednou z najčastejších problémov, s ktorými sa SEO experti stretávajú v procese optimalizácie webového zdroja, je to, že ľudia chcú zaradiť všetky svoje hlavné hľadané výrazy na svoju domovskú stránku. Ľudia trávia svoj čas, peniaze a úsilie na získanie spätných odkazov na domovskú stránku a ich zacielenie - dragon dance slot machine.

V skutočnosti však odkaz na domovskú stránku odkazov vyzerá inak, ako si viete predstaviť, pretože existuje veľmi málo kotvových textov, ktoré majú akýkoľvek odkaz na hľadaný výraz. Nemôžete získať bohaté kotvy na kľúčové slová, aby ste mohli zaradiť medzi hľadané výrazy. Predstavme si, ako funguje v skutočnosti.

buy homepage backlinks

Google oceňuje veľmi autoritatívne domény

Ak máte otázku, prečo spoločnosť Google dáva väčšiu dôveru a hodnotu vysoko autoritatívnym doménam, je odpoveď na túto otázku celkom prostý. Veľké a dlhé existujúce domény, ktoré sú medzi používateľmi obľúbené, dostávajú spätné odkazy na svoje stránky prirodzene. Používatelia, ako aj iné webové stránky, odkazujú na svoje obľúbené značky svojou vôľou úplne organickým spôsobom. To je dôvod, prečo spoločnosť Google môže s dôverou pozrieť na profil odkazov z veľkej značky a byť istí, že väčšinou ich spätné odkazy boli získané prirodzene. Spätné profily veľkých značiek by nám mali slúžiť ako šablóny, ktoré musíme dodržiavať, aby sme spoločnosti Google ukázali, že vaša značka môže byť atraktívna ako cenná a legitímna. Je rozumné skopírovať profil backlinkov domovskej stránky webových stránok, ktoré majú TOP pozície na serveri SERP. Prečo domovskú stránku? Domovská stránka slúži ako najvýznamnejšia stránka na stránkach a vaša vizitka pre používateľov aj pre vyhľadávače. Práve tam, kde s vami váš zákazník alebo iné webové stránky s vami pravdepodobne odkazujú a kde vám spoločnosť Google môže s vami vytvoriť dôveru.

Musím kupovať spätné odkazy na svoju domovskú stránku?

Domovská stránka vašej webovej stránky by mala byť dobre optimalizovaná, aby poskytla správne signály pre vyhľadávače. Optimalizácia vyhľadávacích nástrojov na stránke pre webovú stránku webových stránok pomáha získať viac návštevnosti a kvalitných spätných odkazov. Zacieľte na všetky hľadané výrazy, na ktoré chcete zacieliť. Avšak, pokiaľ ide o budovanie odkazov, musíte vykonávať obmedzenia. Samozrejme, existuje túžba použiť na stránkach najvýkonnejšiu stránku na zacielenie vašich najvýznamnejších hľadaných výrazov. Musíte si však pamätať, že najdôležitejším aspektom, ktorý by ste tu mali zdôrazniť, je vybudovať dôveru v Google. Kým vám spoločnosť Google neposkytne dôveru, váš webový zdroj sa nikdy nezmení. A následne, čím viac dôvery budete stavať okolo vašej online značky, tým viac autorít vašich stránok bude mať.

buy backlinks

Existuje niekoľko webových stránok, ktoré sa nachádzajú v blízkosti vrcholu výsledkov vyhľadávania. Ak sa pozriete na profil odkazov týchto obrovských značiek, môžete si všimnúť, že na stránku sa nenachádzajú žiadne iné autoritatívne stránky. Tieto stránky môžu zaradiť medzi veľmi konkurenčné hľadané výrazy bez jediného odkazu na túto stránku. Spôsob, akým to robia so značkou autority a dôvery, ktorú vytvorili so spoločnosťou Google. Je to jasný dôkaz, ktorý nám ukáže, že sa musíme zamerať na budovanie značky namiesto toho, aby sme vytvorili odkaz na domovskú stránku. To vám pomôže stať sa veľkou značkou v očiach vyhľadávačov a zvýšenie vašej stránky rank.

December 22, 2017