Back to Question Center
0

Ako kupovať spätné odkazy na vaše stránky bez toho, aby ste zničili vašu SEO?

1 answers:

Spätné odkazy sú najvyšším poradcom pre takmer všetky veľké vyhľadávače, ako Google, Yandex, Yahoo !, Bing a ďalšie. Je rozumné investovať svoje peniaze, čas a úsilie do vývoja kampane na budovanie odkazov, pretože môže výrazne prispieť k optimalizácii vyhľadávacích nástrojov. Pretože návštevnosť priamo súvisí s kvalitou spätných odkazov, ktoré máte na vašich webových stránkach, autorita webových zdrojov, ktoré poukazujú na určenie kvality návštevnosti, ktorú získate. A samozrejme vám môže prispieť k získaniu pozície v výsledkoch vyhľadávania. Keď analyzujete web, aby ste používateľom poskytli najvhodnejšie výsledky, vyhľadávacie roboty vyhľadávajú najmä spätné odkazy vašich webových stránok. Signály týkajúce sa vašej on-line podnikania, ktoré pochádza z iných zdrojov, vytvárajú celkový zmysel vášho webu. Existuje množstvo faktorov hodnotenia, ktoré Google používa na vyhodnotenie vašich stránok, ale spätné odkazy predstavujú najvýznamnejšiu metriku optimalizácie pre vyhľadávače.

buy backlinks to your site

Tento článok sa venuje šikovným spôsobom, ako kupovať spätné odkazy na vaše stránky, a neporušuje pravidlá spoločnosti Google. Prediskutujeme každú z nich podrobnejšie. V budúcnosti dúfam, že tieto cenné informácie vám pomôžu získať dokonalý výsledok z vašej kampane budovania odkazov.

Metódy na nákup spätných odkazov na vašu stránku

  • Metóda budovania zlomených spojov

ktorí by chceli vytvoriť jednosmerné spätné odkazy. Podľa tejto techniky by ste mali kontaktovať webmastera na hlásenie nefunkčných odkazov na svojich webových stránkach. Súčasne odporúčame ostatným webovým zdrojom nahradiť tento odkaz a namiesto zlomeného umiestniť príslušný odkaz na svoje webové stránky. Zaznamenávajte nefunkčné odkazy; robíte láskavosť pre majiteľov webových stránok. To je dôvod, prečo sú šance spätného odkazu na vaše stránky relatívne vysoké. Ak chcete použiť túto metódu zlomeného spojenia, mali by ste najprv uskutočniť výskum na trhu, aby ste našli vhodný zdroj, ktorý má nefunkčné odkazy. Potom oslovte webmastera a požiadajte ho o jeho nahradenie. Počas rozhovoru buďte zdvorilí a predstavte sa.

buy backlinks

  • Získanie spätných odkazov prostredníctvom infografiky

Ak chcete získať cenné spätné odkazy, vašich potrieb. Vytváraním odkazov prostredníctvom infografikov dostanete príležitosť na získanie organického odkazového džúsu na svojich stránkach a zvýšenie autority vašej značky na webe. Okrem toho môžu používatelia ľahko pochopiť údaje prostredníctvom infografík a ochotne ich zdieľajú. Musíte vybrať infografiku opatrne. Mala by mať jedinečné a hodnotné údaje pre vaše cieľové publikum. Odporúča sa sledovať aktuálne obchodné témy a poviete ľuďom, čo majú záujem. Akonáhle ste preskúmali a zhromaždili údaje, ktoré potrebujete, je načase nájsť profesionálov, ktorí môžu váš obsah vizuálnym. Našťastie to nie je problém v dnešnej dobe, pretože sú veľa in-house webových návrhárov, ktorí poskytujú svoje služby za rozumnú cenu. Akonáhle je infografia pripravená na publikovanie, musíte sa uistiť, že vaši čitatelia budú môcť zdieľať medzi sebou. Za týmto účelom vytvorte jedinečný vložený kód. Keď je všetko pripravené, môžete vytvoriť novú tlačovú správu o novom infografickom príspevku a zverejniť ho v sociálnych sieťach, kde máte firemné účty. Okrem toho môžete poskytnúť e-mailovú podporu pre používateľov, ktorí predtým súviseli s podobným obsahom Source .

December 22, 2017